Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 27 Kwi 2024, 03:17


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
ifrook
Offline
 Temat postu: jak wybrac nowe Featsy?
PostWysłany: 30 Lip 2010, 21:06  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 30 Lip 2010, 20:59
Posty: 32
Favor: Neutralny
jak zdobyc point black shot ?? jest napisane ze jest on dostepny od levelu 1 i tzreba go wytrenowac ale jak? bo u trenerow nie ma takiej opcji ;/ i mam ze niby feata rapid shot ale w wymaganiac jest ze potrzebny jest point black... wiec nei kumam czy mam tego rapida czy nie bo nei mam point black... mzoe mi ktos to wytlumaczyc, mam 4 level i nie mam tych featow
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: jak wybrac nowe Featsy?
PostWysłany: 30 Lip 2010, 21:20  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Featy możesz wybrać na poziomach 1,3,6,9,12,15,18 niezależnie od wybranej klasy. Feat na 1 lvl wybierasz podczas tworzenia postaci, na kolejnych podczas awansu u trenera (wybierasz opcję "advance to next level"). Niektóre klasy mają też dodatkowe featy np. ranger na poziomach 1,5,10,15,20 może wybrać wroga rasowego, wizard chyba co 5 poziomów metamagic feat. Dodatkowe featy mają także fighter, rogue oraz monk. Dodatkowo jeśli grasz człowiekiem to na 1 lvl możesz wybrać jeszcze jeden dodatkowy feat.

Czyli jeśli chcesz wziąć feat Rapid shot to najpierw musisz wziąć feat Point Blank Shot.
Ponieważ obecnie masz 4 lvl więc będziesz mógł go wziąć dopiero na 6 poziomie, Rapid Shot na 9.
Ewentualnie możesz wymienić jeden z obecnych featów (jeśli wykonałeś quest Mark of Dragon) u Freda w House Jorasco i wtedy na 6 lvl wziąc Rapid Shot. Oczywiście możesz wymienić więcej niż jeden feat, pamiętaj tylko o tym że po wykonaniu questa Mark of Dragon pierwsza wymiana feata jest darmowa, za każdą kolejną trzeba płacić złotem i odpowiednim siberys dragonshard (zależne od poziomu postaci, lista poniżej).

1-4 Flawed Siberys Dragonshard
5-8 Imperfect Siberys Dragonshard
9-12 Siberys Dragonshard
13-16 Exceptional Siberys Dragonshard
17-20 Flawless Siberys Dragonshard


Edit - jeszcze jedna bardzo ważna sprawa - czy grasz według ścieżki czy sam tworzyłeś sobie postać? Tzn. czy na ekranie tworzenia postaci wybrałeś jedną z predefiniowanych ścieżek rozwoju czy też opcję Customize? Tylko w drugim przypadku możesz samodzielnie wybierać featy podczas awansu na odpowiedni poziom. Ze ścieżki możesz zejść w trenera odpowiedniej klasy, nie pamiętam jednak jak dokładnie nazywała się ta opcja, pierwsza lub druga od dołu, na pewno zawiera słówko "path".

Jaką grasz postacią? Jeśli rangerem to feata Rapid Shot dostałeś za darmo podczas awansu na 2 poziom. Jakie featy dostaje się za darmo można sprawdzić na http://compendium.ddo.com/wiki/Class:Ranger klikając na Granted Abilities (jeśli grasz inna klasą to zamiast Ranger na końcu linku wstaw nazwę swojej klasy np. monk, rogue, fighter etc.)


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."


Ostatnio edytowany przez Ravenger, 30 Lip 2010, 21:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil E-mail  
 
ifrook
Offline
 Temat postu: Re: jak wybrac nowe Featsy?
PostWysłany: 30 Lip 2010, 21:34  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 30 Lip 2010, 20:59
Posty: 32
Favor: Neutralny
ni wlasnie wybralem sciezke ;/ to ja chyba zaczne od nowa x]
Góra
 Profil E-mail  
 
ifrook
Offline
 Temat postu: Re: jak wybrac nowe Featsy?
PostWysłany: 30 Lip 2010, 23:26  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 30 Lip 2010, 20:59
Posty: 32
Favor: Neutralny
czyli musialbym tego qesta zrobic dwa razy ok a jak to sie ma do ulubionego wroga bo komp mi wybral tego co nei chce czy mozna jakos zmienic juz wybranego ulubionego wroga?
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: jak wybrac nowe Featsy?
PostWysłany: 30 Lip 2010, 23:35  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Nie, ten quest możesz zrobić tylko jeden raz i tylko pierwsza wymiana featów jest darmowa.
Do każdej kolejnej potrzebujesz odpowiedni siberys dragonshard oraz złota(to jaki potrzebujesz zależy od Twojego lvl, listę podałem wyżej, dla 1-4 Flawed Siberys Dragonshard). Siberys dragonshard możesz zdobyć z różnych skrzynek, biurek itp. które stoją w questach, są to takie małe żółte kryształy (siberys dragonshards fragments). Potrzebujesz 1000 takich małych kryształków, następnie udajesz się do Marketplace, na prawo od wejścia do banku znajduje się Stone of Change. Klikasz na ten obiekt, otwierasz swoje inventory, przenosisz 1000 siberys dragonshard fragments do Stone of Change i klikasz na Transmute/Merge (albo coś podobnego, nie pamiętam już dokładnie). Otrzymasz wtedy jeden flawed siberys dragonshard.

Rasowego wroga możesz zmienić w ten sam sposób. Ponieważ jesteś dopiero na 4 poziomie chyba najlepszym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie gry od nowa - stwórz sobie nową postać, tą którą masz zachowaj i prześlij przedmioty ze starej postaci na nową.

Chociaż jeśli tylko chcesz mieć feat Point Blank Shot możesz:
- po pierwsze zejść ze swojej ścieżki - dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad wyborem nowych featów
- po drugie wymienić rasowego wroga (za darmo, dzięki questowi)
- po trzecie zdobyć trochę exp i na 6 lvl wziąć sobie feat Point Blank Shot


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|