Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 10:53


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
ifrook
Offline
 Temat postu: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 06 Sie 2010, 17:56  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 30 Lip 2010, 20:59
Posty: 32
Favor: Neutralny
jak wyzej i na ktorym spotkam najwiecej rangerow :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 06 Sie 2010, 18:10  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
Najwięcej graczy z Polski jest na Cannith, drugie miejsce ma Orien, ale tu jest znacznie mniej. A co do drugiego pytania to pozwolę sobie pominąć je milczeniem.


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Kuba30
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 07 Sie 2010, 21:48  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 12 Paź 2009, 19:07
Posty: 24
Favor: Neutralny
Na Thelanis tez jest nas sporo !!!!
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 08 Sie 2010, 09:18  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Rzeczywiście, tak to raczej wygląda. Cannith, potem Orien, potem Thelanis. Jednak wiecie, ja bym Wam wszystkim polecał przeniesienie swoich gildii na Cannith, bo lepiej jak jest wiele polskich gildlii na jednym serwerze. Ludzie mają większy wybór, a pozytywna konkurencja jest jak najbardziej... pozytywna :yyy:.

Hehe, power rangers? :noo: Nie mam pojęcia gdzie jest najwięcej rangerów, ale generalnie jest to klasa dość popularna. Choć ostatnio chyba mniej niż np. przed rokiem, kiedy Two Weapon Fighting i 2 rapiery of Wounding / Puncturing były przepisem na prawie wszystko...


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 08 Sie 2010, 15:43  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
@Sarr moja pierwsza postać była na Cannith. Wybacz, ale poziom "rodactwa" skutecznie mnie do tego serwera zniechęcił. (Od razu zaznaczam - nie pamiętam z jakiej byli gildii i czy w ogóle w jakiejś byli.) Dobrze mi na Orien, dobrze mi w ZKS (wbrew kilku PMom, które dostałam i na forum i w grze).


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Skan
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 08 Sie 2010, 17:13  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 01 Paź 2009, 15:01
Posty: 130
Favor: Pomocny

Serwer: Orien
Płeć: Facet
Czy tylko ja zauważyłem, że autor pyta o najgęściej zaludniony serwer, a nie o "na którym serverze jest najwięcej polaków?"

Odpowiedź = http://www.google.pl/#hl=pl&q=+site:for ... e18cefe409

DDO nie udostępnia takich danych bezpośrednio, a gracze mogą do tego dojść jedynie półśrodkami (jak np tutaj: http://forums.ddo.com/showthread.php?t=238655 )

Wszelkie znaki na niebie i ziemii eberronu wskazują, iż jest to Khyber. Choć po masowej migracji ludzi z europy może/mogło to ulec zmianie.

Co do pytania o rangerów - serwer Sherwood lub Yellowstone. :yyy:


A rapparee by name and deed
Góra
 Profil  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 08 Sie 2010, 19:43  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Kod:
Wszelkie znaki na niebie i ziemii eberronu wskazują, iż jest to Khyber.
- jak dobrze ze wybralem ten server......Sar w zyciu bym nie zaczął od początku na innym servie . A tak nawiasem mówiąc to jakos jestem zle przekonany do grania z "polaczkami" ( nie urażajac was - chodzi mi o tych cieżko przyswajalnych podstawy i system gry)


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 08 Sie 2010, 20:35  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
DarQ Soul napisał(a):
A tak nawiasem mówiąc to jakos jestem zle przekonany do grania z "polaczkami" ( nie urażajac was - chodzi mi o tych cieżko przyswajalnych podstawy i system gry)


Nie wiem co za różnica czy to ludzie z Polski czy innego kraju grają bez pojęcia. Pójście na "stary" serwer to pójście na łatwiznę. Tam pełno weteranów robi grupy i w sumie jak już mają kilku ludzi z pojęciem i sprzętem to reszta to "wypełniacze" i tym sposobem nawet twoje nowe postaci, które na innych serwerach musiałyby coś zrobić, mogą zostać "przeniesione" przez quest czy rajd. Dla mnie to było coś nowego jak zacząłem od zera na Cannith. Na Sarlonie rajdy robiło się niemal mimochodem i zrobienie 4 Shroudów w cztery godziny to nie było nic nadzwyczajnego a wipe się po prostu nie zdarzał.
Było to całkiem ciekawe jak znowu +3 GA to było coś specjalnego a nie tylko vendor junk.
Na Cannith możesz znaleźć grupy, które mają pojęcie co jest grane i jak dodasz trochę sensownych ludzi do przyjaciół to wiesz już gdzie szukać. Zresztą po wprowadzeniu nowego, "darmowego" formatu na wielu serwerach nastąpił wysyp nowicjuszy ale na tych starych weterani mieli znacznie mocniejsze postaci i mogli sobie lepiej dawać radę.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 08 Sie 2010, 20:50  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Skan napisał(a):
Czy tylko ja zauważyłem, że autor pyta o najgęściej zaludniony serwer, a nie o "na którym serverze jest najwięcej polaków?"

Ja, ja! :) I dlatego właśnie nie odpowiedziałem w tym temacie bo nie wiem jaka jest odpowiedź.

Co do reszty flamów w tym temacie jakie to Canith jest złe i pełne polaczkowych wieśniaków to powiem tyle. Nikt tu nikomu nie każe przychodzić na Canith. Nikt nie każde nikomu być w ddopl. Półgłówki zdarzają się też za granicą (i często wcale nie rzadziej). W tej grze można się naciąć spotykając różnych ludzi. Wystarczy jedynie ich zapamiętać i nie powtarzać swojego błędu. Jak w życiu.

Co do tego, na którym serwerze i w której gildii jest fajnie to podobnie. Ani Wy nie byliście wystarczająco długo u nas (jeśli w ogóle) ani ja u Was i gdybanie gdzie jest lepiej nie ma sensu. Bo mimo tych wszystkich strasznych dzieciaków jakie u nas są mamy szanse poznać naprawdę ok ludzi. Przykładowo, ja wracając do gry po 3 miesiącach nieobecności (notabene opuściłem ją po chamsku, z dnia na dzień, nic nikomu nie mówiąc) dostaję natychmiast bardzo miłego i wcale nie krótkiego maila powitalnego co sprawia, że czuję się związany z tymi ludźmi.
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: na ktorym serverze jest najwiecej graczy?
PostWysłany: 08 Sie 2010, 22:17  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Prawda, albo źle zrozumiałem temat, albo jego Twórca tak tylko napisał. Ale pewnie to mój błąd, po prostu odkąd DDO jest free to play, serwery są wręcz oblężone. Nie da się chyba narzekać na ilość graczy, choć kleryków wciąż za mało - ale to taka "klasa - misja" :).

A co do Cannith, to pozostaje się zgodzić z tym co napisane - nie oceniajmy pochopnie. Ja jestem dumny z obecnej gildii DDOpl, bardzo przyjazna nowym graczom i sympatyczna. Naprawdę wyjątkowa, jak na mój gust, a standardy moralne mam bardzo wysokie.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|