Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 23 Kwi 2024, 13:34


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Guest
 Temat postu: Parę pytań nowego
PostWysłany: 15 Sty 2011, 23:18  
Awatar użytkownika

Oczywiście, że czytałem FAQ i trochę poradników, jestem pewny, że gdzieś widziałem już odpowiedź na moje pytanie, ale zapomniałem, a mam problemy z odszukaniem tamtego posta, wiedz, tak. Parę banalnych pytań. Po pierwsze, co muszę zrobić by móc przejść questa na poziomie epic, gdzie mogę sprawdzić na jakich poziomach przeszedłem już dane questy. Jak przepisać zwoje do ksiegi czarów wizzardem, chodzi dokładnie o to, że podczas gdy używam skilla, a zwój mam w rece pisze mi, że potrzebuje czegoś tam. Jak to coś zdobyć? :D Przy jakiejś randze wyskoczyło mi, że jestem gotowy by przejść na nastepny lvl. Mam to zrobić jak najszybciej, czy najpóźniej. Mógłbym przeczytać wszystkie poradniki i się tego dowiedzieć, ale myślę, że tak bedzie szybciej i wygodniej. Czekam na odpowiedź.
Góra
  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Parę pytań
PostWysłany: 16 Sty 2011, 00:17  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
To zależy dla kogo wygodniej ;)

1. Musisz być na 20 poziomie i to w sumie wystarczy. Do epickich rajdów trzeba być oflagowanym ale jest to wymagane także na innych poziomach trudności (np. aby móc robić rajd w Sandach musisz zrobić 3 questy, zanieść przedmioty z tych questów do dżina, zrobić pre-raid i możesz robić rajd).
2. Tutaj masz odpowiedź viewtopic.php?f=8&t=159&p=8382#p8382
3. http://ddowiki.com/page/Inscribe potrzebujesz Spell Inscription Material (o odpowiednim poziomie, np. dla czaru 4 poziomu potrzebujesz lvl 4 Spell Inscription Material), można je kupić u kupców ze scrollami (marketplace, the twelve, house j, house p, house k i wiele innych miejsc).
4. Możesz magazynować XP ale tylko do dwóch lvl minus 1 XP. Przykładowo - jeśli teraz jesteś na 12 poziomie, a poziom 14 wymaga 10000 XP to maksymalnie możesz zdobyć 9999 XP i nie awansować, potem przestaniesz dostawać XP. Oczywiście w grze wartości są inne ale nie pamiętam dokładnie ;)

Na przyszłość pisz tego typu pytania w specjalnie założonym do tego temacie viewtopic.php?f=8&t=159


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|