Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 09:42


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Wilk
Offline
 Temat postu: Co z tym DDO
PostWysłany: 12 Lut 2012, 18:27  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Lis 2010, 18:47
Posty: 13
Favor: Neutralny
Miejscowość: Kościan

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Witam

Strasznie dawno nie zaglądałem na to forum tak i jak dawno nie grałem w DDO,będzie już ponad rok.
Ale aby sobie przypomniec najlepsze MMO moim zdaniem znowu zacząłęm grac i jestem troszkę zaskoczony.Quest w Korthos Village w tej krypcie został troszkę zmieniony,lektor też i pety są, nawet na lepsze te zmiany,za questy dostaje się kamyki i inne jakieś nowe przedmioty krótych wcześniej nie widziałem.Wydaje mi się też że troszkę poziom gry wzrósł albo po prostu już tej gry nie ogarniam i jeszcze nowy serwer.Wchodzę na Wayfinder i aktualnie tam gram żeby zdobyc favor i odblokowac Drowa , wtedy to wracam na Cannith i tworze swojego potężnego czarodzieja.Do tego z tego co zauważyłem szykują się jakieś kolejne aktualizacje.Mam nadzieję że zwiększy się wtedy troszkę liczba graczy bo na tym Wayfinder mam problemy żeby party znaleśc i w końcu może troszkę Polaków przybędzie w grze jak i na tym forum żeby było bardziej aktywne bo wydaje mi się że coś cicho tu troszkę.
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Co z tym DDO
PostWysłany: 17 Lut 2012, 10:38  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
niektore questy sa pozmieniane, ale nie jest ich duzo.
co do poziomu gry to sie nie zgodze. moim zdaniem zmalal a nie wzrosl. chocby z takiej przyczyny, ze jest coraz wiecej coraz silniejszych itemow.
Wayfinder, jakbys nie zauwazyl, to jest serwer stworzony z mysla o niemieckojezycznych graczach. wiec nie dziw sie, ze tam jest malo graczy. i tam nadal bedzie malo graczy. jak nie znasz ani nie chcesz poznac tego jezyka, to sie tam nie przyzwyczajaj. ta sa anlojezyczni gracze, ale najwieksze gildie sa DE.

a forum wyglada na martwe, bo ono czasami jest a czasami go nie ma. tak samo portal. swego czasu bylo nieczynne kilka miesiecy, wiec ludzie sie wykruszyli. normalne.


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|