Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 09:39


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Mischima
Offline
 Temat postu: Znikające po chwili opisy przedmiotów
PostWysłany: 30 Wrz 2012, 22:09  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 30 Wrz 2012, 22:00
Posty: 1
Favor: Neutralny
Witam.
Mam taki problem. Kiedy nakieruję myszką na przedmiot i wyświetla mi się jego opis to po chwili znika. Czasami po ułamku sekundy, czasami troszkę dłużej. Nie zdążam przeczytać opisu. Jest to strasznie frustrujące. Nie zawsze tak jest, czasami działa ok. Mam dwóch znajomych, którzy mają podobny problem. Co czynić ?
Góra
 Profil E-mail  
 
Necromisiek
Offline
 Temat postu: Re: Znikające po chwili opisy przedmiotów
PostWysłany: 01 Paź 2012, 11:42  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 08 Paź 2010, 23:05
Posty: 17
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Thelanis
Nie wiem na ile mam rzeczywiście rację, ale mam wrażenie że to zależy od tego co się dzieje w tle (ruszający się NPCe itp.). Generalnie postaraj się przesunąć okno inwentory w inną część ekranu, albo obróć postać by było jak najmniej ruchomych obiektów w polu widzenia. Wydaje mi się że powinno pomóc, ale gwarancji nie daję.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Znikające po chwili opisy przedmiotów
PostWysłany: 01 Paź 2012, 20:15  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Dzieje się tak tylko na AH czy też w inventory/banku? Generalnie jeśli masz ten przedmiot (czy to w ekwipunku czy też w banku) lub jest na liście nagród/w skrzyni/u NPC możesz na niego raz kliknąć by go zaznaczyć i nacisnąć "Z" - wtedy pojawi się okienko z opisem (jeśli Z nie działa to sprawdź w ustawieniach jaki klawisz masz przypisany pod "Examine", domyślnie to chyba jest Z chociaż nie jestem pewien bo dość dawno zmieniałem kilka w ustawieniach i nie pamiętam już które :D).
Sprawa wygląda trochę gorzej z przedmiotami na AH ponieważ ich nie można w ten sposób zaznaczyć. Czasami mi również to okienko trochę skacze ale dzieje się tak tylko gdy korzystam z netu - np. coś ściągam w tle etc.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|