Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 10:14


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Drzuma
Offline
 Temat postu: Poszukiwane osoby do sesji: Wielkopolska -> POZNAŃ
PostWysłany: 20 Sie 2011, 14:06  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 20 Sie 2011, 13:45
Posty: 3
Favor: Neutralny
Miejscowość: Poznań, Rataje

Serwer: Cannith
Opis: Wirus Śmiechu
Płeć: Kobieta
Witam,

Poszukiwane osoby do sesji RPG w systemie D&D - Poznań.

Potrzebne nam dwie osoby na klasy takie jak Kapłan oraz Tropiciel.

Sesja odbywa się w weekend w sobotę lub niedzielę na Ratajach.

Mamy kilka osób początkujących (w tym MG, który lubi zaglądać do ściąg xD), atmosfera wesoła - czasem za bardzo, że aż MG nie może skończyć słowa XD

Sesja zaczęła się w zeszły weekend dopiero i postaci są na poziomie 1.

Kampania wymyślona całkowicie przez Mistrza Gry, jest sympatyczna i na chwilę obecną raczej spokojna (ale Kapłan się przyda ojjjj tak). Nie gramy dokładnie krok w krok z podręcznikiem - staramy się to robić nieco bardziej na luzie i dla frajdy. Zapewniam wiele atrakcji - w tym naszą szanowną elfkę Barda, która ostatnio podbiła serca wszystkich na sesji, gdy będąc w karczmie miała iść do barmana... wykonała to następująco:
- No idę, idę idę...
- No i co? (Mistrz Gry)
- No... i doszłam...
/wszyscy leżą/

Dlatego zapraszam zarówno doświadczonych graczy, którzy mogą nam pomóc się rozwijać, jak i tych niedoświadczonych x3

...Zainteresowani piszcie na nr gg: 36188637

ZAPRASZAM SERDECZNIE

~Mistrz Gry
Ami-chan vel Drzuma (biada kto napisze przez "ż" i mnie od choróbsk wyzywać będzie xD)


- Dżuma - ostra bakteryjna choroba zakaźna gryzoni i (rzadziej) innych drobnych ssaków, a także człowieka (zoonoza).
- Drzuma - dokładne przeciwieństwo powyższego... sympatyczny wirusik zarażający śmiechem i poczuciem humoru x3
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Poszukiwane osoby do sesji: Wielkopolska -> POZNAŃ
PostWysłany: 20 Sie 2011, 16:07  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Szkoda że nie w Warszawie ;). Tak dawno nie grałem, że prawie nie pamiętam kiedy... A kiedyś prawie cały czas prowadziłem, tworzyłem własne uniwersa, mapy, scenariusze... Ehh, miło powspominać.
Powodzenia, jeśli znajdę chwilę to spróbuję jakoś wspomóc w poszukiwaniach (o ile będzie trzeba).

Sarr,
Admin

PS: Hmm, co się stało z moją postacią z DDO? :aaa: Nie kasowałem...
(sygnaturka)


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Drzuma
Offline
 Temat postu: Re: Poszukiwane osoby do sesji: Wielkopolska -> POZNAŃ
PostWysłany: 20 Sie 2011, 18:42  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 20 Sie 2011, 13:45
Posty: 3
Favor: Neutralny
Miejscowość: Poznań, Rataje

Serwer: Cannith
Opis: Wirus Śmiechu
Płeć: Kobieta
Oj to serio szkoda bo przydałoby mi się wsparcie... niezbyt dobrze czuję się w liczbach i statystykach... wolę opowiadać, tworzyć miejsca, przygotowywać kampanie i postaci... ^.^'' Ale jak na chwilę obecną tkwię jako MG xD
Zapewne nie raz też będę wchodzić tu wam ludzie na głowę bo często miewam dylematy xD

Mam też małą nowinkę... otóż zdarza się, że niektóre osoby, które u nas grają czasem wyjeżdżają z Poznania bo nie wszyscy tu mieszkają... zastanawiamy się nad opcją grania z nimi przez skype bo już kilka ekip tak robiło i są zadowoleni... ^-^ Więc jakby ktoś chciał czasem do nas wpaść lub obejrzeć dobrą komedię (nas grających) to krzyczeć xD

Tak poszukiwania nadal trwają... tym bardziej, że zaplanowałam kampanię, gdzie przyda się i nasz paladyn i kapłan, którego nie mamy xD Ew. jeszcze jedno miejsce zostaje jakby ktoś był chętny... jakiś tropiciel, lub zaklinacz, lub barbarzyńca czy wojownik..

P.S. Szanowny Adminie uważam, że to spisek kosmitów mający na celu osłabienie twej ostrożności, a następnie wykorzystanie tejże dywersji w celach ofensywnych. Chwytać za broń! XD (za dużo coli wypiłam chyba xD)


- Dżuma - ostra bakteryjna choroba zakaźna gryzoni i (rzadziej) innych drobnych ssaków, a także człowieka (zoonoza).
- Drzuma - dokładne przeciwieństwo powyższego... sympatyczny wirusik zarażający śmiechem i poczuciem humoru x3
Góra
 Profil E-mail  
 
Drzuma
Offline
 Temat postu: Re: Poszukiwane osoby do sesji: Wielkopolska -> POZNAŃ
PostWysłany: 22 Sie 2011, 08:53  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 20 Sie 2011, 13:45
Posty: 3
Favor: Neutralny
Miejscowość: Poznań, Rataje

Serwer: Cannith
Opis: Wirus Śmiechu
Płeć: Kobieta
Ok jak na chwilę obecną temat już nieaktualny x3


- Dżuma - ostra bakteryjna choroba zakaźna gryzoni i (rzadziej) innych drobnych ssaków, a także człowieka (zoonoza).
- Drzuma - dokładne przeciwieństwo powyższego... sympatyczny wirusik zarażający śmiechem i poczuciem humoru x3
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|