Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 01:56


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: LOTRO
PostWysłany: 10 Wrz 2010, 11:57  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Czy wiecie moze o ,ktorej startuje OB dzisiaj ? Codemasters wersje EU przenioslo na (uwaga) czas NIEOKRESLONY , wiec tylko w wersje od kochanego Turbine pogramy( w sumie dobrze). :sarkazm2:


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 10 Wrz 2010, 14:43  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
Nie wiem kiedy startuje ale właśnie klienta ściągam ^^ Oczywiście od Turbine :P Mam nadzieje że konto z DDO będzie działać xD (Przynajmniej powinno... )


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 11 Wrz 2010, 21:12  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Jednak konto z DDO nie dziala :( troche to (lekko mowiac) zjeb*^$#. Troche tez powinni spuscic z cen jesli chodzi o quest packi ( a tym bardziej za dodatek ,ktory kosztuje bagatela 2500 TP). A ,zeby nie dual postowac wie ktos moze o co chodzi , gdy wlaczasz "Lanczera" nie moze sie On zaladowac...... Stoi na "getting data center". Fajnie by bylo gdyby ktos ogarna o co z tym chodzi. Z gory dziekuje - za wszystko .


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Ankalagon
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 11:13  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 04 Sty 2010, 15:06
Posty: 31
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gród nad Motławą

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Ej a ile idzie mniej więcej TP za deedy??? Bo ja będę czekał na EU bo mam tam mocną postać i lifetima już wykupionego :kruger:
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 11:30  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Ej, nie zaczynajcie grania w US :P. Mam klienta, ale to bez sensu. Lepiej poczekać na wersję Eu i założymy tam Gildię DDOpl ;).
Taki był pomysł, casualowa gildia, gdzie można wpaść dla odskoczni od DDO.

Ale dajcie mi znać, jak będziecie grać ;P.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 11:54  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
UuU.....Sar bdziesz 2 Gildie ogarnial na raz xD ? Ja wole zaczac grac na wersji US. EU jest przelozone na czas NIEOKRESLONY ,wiec mozesz troche czekac...... Btw nie cierpie Codemasters, tak samo jak Perfect World Interteiment - poprostu leca w "kulki" z graczami.


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 12:03  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
DarQ Soul napisał(a):
UuU.....Sar bdziesz 2 Gildie ogarnial na raz xD ? Ja wole zaczac grac na wersji US. EU jest przelozone na czas NIEOKRESLONY ,wiec mozesz troche czekac...... Btw nie cierpie Codemasters, tak samo jak Perfect World Interteiment - poprostu leca w "kulki" z graczami.

Nieokreślony? Trochę przesada, do końca miesiąca powinni się ogarnąć. Chodzi pewnie o rzeczy prozaiczne - lepiej jak naprawią bugi z wersji US, których jest obecnie masa, dopiero potem wrzucą to na Eu.

No możemy niby grać w US, ale ja akurat Codemasters lubiłem, nawet kontaktowałem się z nimi bezpośrednio i bardzo fajni są. Nie wiem na jakiej podstawie mówisz o leceniu w kulki, ja miałem z nimi same dobre doświadczenia. Nie sądzę by ich winą była sprawa z DDO.

Plusem wersji Eu jest to, że gracze z Ameryki są sporo od nas z Europy inni. W Eu naprawdę jest bardziej naturalny klimat, więcej odgrywania postaci, więcej ludzi z naszych okolic (nie tylko z Polski, ale np. Słowacji, Czech, Niemiec itd.). No i oczywiście czasami więcej chamków, ale oni szybko odpadają.

Co do "ogarniania" gildii... a co tu mam ogarniać? Jak się ludzie sami nie potrafią ogarnąć, to my takich nie chcemy :P.
Zresztą system gildii w LotrO jest inny, ciężko to porównywać.

PS: Ale debatujmy gdzie gramy - na jednym koncie w Turbine, czy w Eu. Eu jest zwykle do tyłu z nowymi Bookami (Update) o 1-3 tygodnie, to przemawia z kolei na minus. Ale Polacy zapraszali nas na servery Eu, grałem z nimi w becie LotrO F2P.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Ankalagon
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 13:09  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 04 Sty 2010, 15:06
Posty: 31
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gród nad Motławą

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Sarr jak zdecydujecie się założyć Gildiie w EU na Snoubournie to mogę dołączyć altem i pomagac mainem już prawie endgame niedługo będę mógł iść na watchera (radiance mi brak trochę ale mają to podobno znieść kiedyś nie wiem czy teraz zaraz) więc jak ktos by biżuterii potrzebował to wtedy do mnie mam t6 w 1/3 z tego co pamiętam masterowanie jevella 1/2 górnictwa i master cook ale main zostaje w kinie w którym jest (Twierdza) sorry ale trza szukać jakoś ekipy na high-lvl, zresztą co by sobie o mnie pomyśleli jakbym po ledwo 2 m-cach odszedł, jakimś szczególnie pro graczem nie jestem ale coś tam mogę doradzić albo zapytać się kogoś kto się z moich kumpli zna. Więc popieram pomysł żeby zrobić gildię (tam to się Kinship nazywa) na EU najlepiej na Snoubourn tam zresztą z tego co wiem na ten moment gra najwięcej polaków, więc to byłby chyba dobry plan tylko tam CHYBA przez jakiś czas na początku są limity ilości memberów ale to może być nieaktualne czytałem ze 1,5 roku temu. Więc dołączam się do zaproszenia: Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na LotRO EU serwer Snowbourn.


P.S. I od razu rada odradzam robić lore-mastera na 1 postać lepiej wpierw ogarnąć grę nawet weterani w grze innymi klasami zgadzają się że najtrudniej ogarnąć LMa 2 mobki 2 lvl+twój i 1 w stuna z 2 na śmierć i życie na początku. Mi się nawet q klasowego na 15 poziom zrobić nie udało tera zrobiłem se nowego ale na razie większość czasu spędza na farmie (w sensie dosłownym z motyką w garści)

P.P.S. Ale się rozpisałem xD pzdr4all i zapraszam na SNowbourn mój nick Filavorin
Góra
 Profil E-mail  
 
Kamyk
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 13:11  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 19 Maj 2010, 20:00
Posty: 2
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Marchewa; Qura; Lukasio
Płeć: Facet
Ja z niecierpliwości zacząłem grać w wersje US i muszę przyznać ze gierka ma klimat :). nie ma jak zapuścćc sobie na lutni jakis znany kawałek, podchodza ludzie i rzuca od czasu do czasu miedziaka ;). na 12 lvl udalo mi sie uzbierac okolo 50 tp dopiero, ale jakos nie wglebiam sie ta postacia. Poza tym mam problem, zeby wrzucic lotro na konto turbinki z ddo, subskrybcje mozna dodac poprzez podanie klucza produktu ale, ze to jest juz f2p to ja nigdzie czegos takiego nie widze. :/ Przyznam jednak, ze miałem zamiar zaczac grac na jakims serwerze eu jak tylko ruszą.
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: LOTRO
PostWysłany: 12 Wrz 2010, 13:37  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
LotRO Europe jest/będzie obsługiwane przez Codemasters?


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|