Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 01:42


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Modrzew
Offline
 Temat postu: Dla odmiany hack'n'slash z jajem
PostWysłany: 10 Gru 2010, 11:26  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 06 Lis 2010, 20:24
Posty: 14
Favor: Neutralny
Miejscowość: Toronto

Serwer: Hardcore
Postacie: Modrzew (Łowca)
Yossarin (Kapłan)
Opis: jestem twoim barmanem
Płeć: Facet
Czyli bodajże w dystrybucji Steamowej DEATHSPANK.
Typowa młócka na rozluźnienie. Ale dla odmiany z dosyć soczystym dowcipem, nawet skłonny jestem uzyc okreslenia pythonowskim. Wcielamy sie w nieustraszonego rycerza Deathspanka, który jest tak heroiczny i bohaterski że bardziej się nie da. Dostajemy zadanie znalezienia Artefaktu, który jest artefaktem. Oczywiscie jest masa zadan do wykonania. Co do strony systemowej. Rozwój postaci jest troche inny niż w crpgach. Mianowicie po kazdym zdobytym poziomie doświadczenia (max. 20) mamy do wyboru jedna z 3 kart randomowych, które podnosza nasze umiejetnosci np. siła ataku z dystansu bądź z bliska, szybkośc, obronę etc. Nasz bohater może używac potężnego ataku po naladowaniu się paska z ta umiejętnością, całkiem przydatna sprawa na potężniejszych wrogów. Kwestia sterowania, do niej trzeba przywyknąć, otóż klawisze myszki odpowiadają za atak prawą/lewą ręką. Graficznie jest fajnie, bynajmniej dla mnie, bo grafika jest taka hmm kreskówkowo/tekturowa co w rezultacie daje całkiem fajany efekt.
A oto teaser do gry: deathspank teaser

PS
przepraszam za mój styl pisania ale mi bomba schodzi po wczoraj i zaczynam cierpieć.


Misery Is The River Of The World
Góra
 Profil E-mail  
 
Kavalorn
Offline
 Temat postu: Re: Dla odmiany hack'n'slash z jajem
PostWysłany: 22 Lut 2011, 13:06  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 09:19
Posty: 59
Favor: Dostrzeżony
Świetna pozycja dla wszystkich lubiących poczciwe hack and slash'e, w szczególności z dużą dawką humoru, kiedy to gra potrafi prześmiewać wszelakie stereotypy o 'wielkim bohaterze' i ogólnie z tematyki fantasy/rpg. Oprócz podstawowej wersji 'Deathspank' jest także samodzielny dodatek/osobna gra 'Deathspank:Thongs of Virtue' gdzie z kolei poruszone są klimaty między innymi wojny światowej czy wietnamu. Wszystko naturalnie okraszone mniej lub bardziej wykwintnym humorem :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Krupa1122
Offline
 Temat postu: Re: Dla odmiany hack'n'slash z jajem
PostWysłany: 10 Mar 2021, 17:50  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 22 Lut 2021, 11:49
Posty: 10
Favor: Neutralny
Dla mnie mistrzem w tematyce pozostaje DMC, po inne serie nie sięgam :D

__________________
tutaj robią w Warszawie licówki
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|