Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 24 Kwi 2024, 06:15


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Yenn
Offline
 Temat postu: jaka klasa-specyficzne wymagania
PostWysłany: 14 Gru 2011, 18:03  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 14 Gru 2011, 17:43
Posty: 2
Favor: Neutralny
Siemka

Zastanawiam się nad powrotem do DDO-coś tam kiedyś grałem ale bez jakichś większych sukcesów.Wiem że ma odblokowanego drowa i warforged.
Zmieniły się jednak moje oczekiwania co do klasy i w związku z tym chciałbym was zapytać jaka klasa będzie do mnie najbardziej pasować wg następujących kryteriów:
-lubie być przydatny w teamie
-chciałbym posiadać jak najwięcej spelli typu Crowd Control/Buffy/Debuffy- wole być wsparciem dla teamu.Nie musze wykręcać największego dmg- wole wzmacniać są drużynę różnymi "fajerwerkami" a jeszcze bardziej lubie osłabiać przeciwników, unieruchamiać(takie coś w stylu mesmera z GW, lub jakiegoś warlocka z niektórych gier-niektórzy powinni się orientować co mam na myśli) itp oraz w miarę możliwości robić im trochę kuku przy okazji ale to w drugiej kolejności
-nie chce być health botem-nie znajduje rozrywki w gapieniu się przez X godzin w paski życia i w zależności od ich stanu klikaniu 1,2 lub 3

Bardzo proszę o odpowiedź bo z tego co widzę to od mojego ostatniego pobytu w DDO weszło sporo patchy i obecnie nie orientuję się już za bardzo w tej grze.
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: jaka klasa-specyficzne wymagania
PostWysłany: 15 Gru 2011, 03:12  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Najlepiej chyba w takim razie warforged wizard archmage (Enchantment i Conjuration - mass hold + web).


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Yenn
Offline
 Temat postu: Re: jaka klasa-specyficzne wymagania
PostWysłany: 15 Gru 2011, 15:56  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 14 Gru 2011, 17:43
Posty: 2
Favor: Neutralny
ok ale jeszcze dopytam:
czy rasa inna niż warforged się nada? Bo jakoś mi ta rasa klimatycznie średnio odpowiada. Drow, elf, w ostateczności human?
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: jaka klasa-specyficzne wymagania
PostWysłany: 16 Gru 2011, 23:21  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
nada sie, ale...
kolega Ravenger podal Warforged dlatego, ze bedziesz mial self-heal, co czyni cie bardziej niezaleznym od nieustannego braku (zreszta sam rozumiesz dlaczego) healerow w grze,

ja jestem graczem, ktory bardzo stawia na klimat i pewnie gdyby mi sie nie czulo granie Warforgedem, to bym go nie wzial, tylko wzial cos, co mi bardziej pasuje do klimatu. ale poprostu warto uprzedzic, ze rezygnujesz wtedy z pewnej wygody i niezaleznosci.


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: jaka klasa-specyficzne wymagania
PostWysłany: 20 Gru 2011, 22:05  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Tak jak Lotti pisał - poleciłem WF z uwagi na możliwość samoleczenia - bardzo przydatna sprawa. Ewentualnie możesz rozważyć inną opcję - palemastera (wtedy najlepsze rasy to odpowiednio drow, elf, human, dwarf) i też będziesz mógł sam się leczyć, choć w trochę bardziej ograniczonym zakresie. Wtedy również musisz trochę zmienić szkoły w których się specjalizujesz - jedną z nich będzie necromancy, druga to albo enchantment albo conjuration.

Możesz też zupełnie olać możliwość samoleczenia - chociaż ja osobiście nie lubię polegać na innych ;) Wtedy możesz grać archmage a jako rasę wybrać drowa lub elfa (drow ma więcej INT, elf ma potencjał by uzyskać lepsze spell penetration). Oczywiście inne rasy też mogą być, całkiem fajny może być też dwarf z racji bonusów do CON a HP jest ważne dla każdej klasy.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|