Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 20:08


Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Tekturowy_gość
 Temat postu: Błąd logowania
PostWysłany: 04 Gru 2009, 23:11  
Awatar użytkownika

Ahoj! Przy próbie logowania wyskakuje mi następujący błąd:

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /home/ddoplcom/public_html/plugins/authentication/gmail.php on line 66: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3478)

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ddoplcom/public_html/phpbb/includes/functions.php:3478) in /home/ddoplcom/public_html/phpbb/includes/functions.php on line 4188


Przez chwilę widzę siebie jako zalogowanego (stosowny komunikat, oraz opcja wylogowania się), natomiast po przeniesieniu mnie na stronę główną (automatyczne przekierowanie, bądź ręcznie) znowu jestem nie zalogowany.

Piszę w tym dziale, bo tutaj mogę założyć temat jako gość.

Dzięki, problem wydaje się rozwiązany, zamykam
~Admin Sarr
Góra
  
 
Kamyker
Offline
 Temat postu: Re: Błąd logowania
PostWysłany: 04 Gru 2009, 23:14  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Lis 2009, 22:56
Posty: 410
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Kamyker Fighter 12lvl, Diebot d'Nuke Sorcerer 10 lvl, Urdak TWF 8lvl, Soramo d'Nuke (CCer) 2lvl
Opis: Farmer TP, Lider postów w 2010
Płeć: Facet
Lol ja też tak mam ale postaram się nie wylogować (stan wstrzymania).

Możliwe że kolejny atak na strone. :(
Albo Sarr sie bawi coś tam jest o save mode może po prostu wszedł i zaraz wyjdzie...

Z tego co widze to jakiś błąd wysłania informacji o użytkowniku do strony. hmm...

Jest to mały błąd możliwe że ten:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=33651

Nieee.... Raczej ten:
http://www.sugarcrm.com/forums/showthread.php?t=19366
Sarr włączył safe_mode strony, aby nikt nie mógł a nią nic robić.

Jak komuś się nudzi:
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=130260


:brodacz: Aktualnie nie gram :brodacz:
Zająłem się koszykówką, grafiką 3d i (lekko :p) szkołą.
I słuch po nim zaginął...
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|