Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 16:22


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Forum gildyjne, czy społeczności?
PostWysłany: 12 Mar 2010, 18:20  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
na portalu i forum jest całkiem dużo osób z przeróżnych serwerów i/lub gildii dlatego zastanawiam się dlaczego jeszcze nie ma w grupach forumowych grup dla oficerów innych polskich gildii w świecie DDO, widze tylko grupę oficerów naszej Gildii DDOpl, wypadało by takie coś dla społeczności zrobić, gdyż spotkałem się już z osobami, które myślały, że forum.ddopl.com jest forum naszej gildii a nie całej społeczności graczy ;(

stąd też druga propozycja moja, skierowana do administratora i pomysłodawcy portalu - Sarr'a - czy mógłbyś zapytać się czy w innych polskich gildiach w ogłoszeniu dnia umieścili by link do portalu? myślę, że to pomogłoby w rozwoju społeczności


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Forum gildyjne, czy społeczności?
PostWysłany: 12 Mar 2010, 18:25  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Nox napisał(a):
na portalu i forum jest całkiem dużo osób z przeróżnych serwerów i/lub gildii dlatego zastanawiam się dlaczego jeszcze nie ma w grupach forumowych grup dla oficerów innych polskich gildii w świecie DDO, widze tylko grupę oficerów naszej Gildii DDOpl, wypadało by takie coś dla społeczności zrobić, gdyż spotkałem się już z osobami, które myślały, że forum.ddopl.com jest forum naszej gildii a nie całej społeczności graczy ;(

stąd też druga propozycja moja, skierowana do administratora i pomysłodawcy portalu - Sarr'a - czy mógłbyś zapytać się czy w innych polskich gildiach w ogłoszeniu dnia umieścili by link do portalu? myślę, że to pomogłoby w rozwoju społeczności

Słuchaj, ja to chętnie zrobię. Ale nie sądzę, by było ok, abym to ja się do nich o wszystko zwracał, szczególnie, że nie wiedzieć czemu obrabia się nam (stronie) tyłek. Wystarczy przecież wejść na to forum i widać, że nikogo nie dyskryminujemy.

Więc jeśli zechcą, wystarczy mnie poprosić i bardzo chętnie im coś takiego udostępnię. Jak chcecie, pytajcie ich - ja zwyczajnie nie mam na to czasu.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Forum gildyjne, czy społeczności?
PostWysłany: 12 Mar 2010, 20:40  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
może jak spotkam kogoś to zapytam, ale myślałem o czymś w stylu wysłaniu tutaj pw do liderów, ale może samo poruszenie tematu wystarczy ;)

Cytuj:
Wystarczy przecież wejść na to forum i widać, że nikogo nie dyskryminujemy.


no ba, ja na stronkę wchodzę bo właśnie jest fajnie i można pogadać dosyć ciekawie


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Forum gildyjne, czy społeczności?
PostWysłany: 12 Mar 2010, 22:54  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Nox chodzi Ci oto ze tylko oficerowie DDOpl maja swoj kolor w nickach? Bo bardzo latwo mozna pokazac to w sygnaturze generowanej przez samo DDO. A jesli chodzi o "kolorowe" nicki dla oficerow to jakim kryterium mamy podlegac? Dlugosci istnienia gildi?Ilosci ich czlonkow? ... Zreszta jesli sami liderzy danej gildii niedbaja onia starajac sie ropropagowac ja na roznych stronach...
Jakos trudno mi zrozumiec pomysl "polowania" na wszelkie inne gildie podczas gry i namawiania ich do "wpiszcie nasz adres w ogloszeni a damy wam kolro nicku jaki sobie wybierzecie? "
Tu beda Ci ktorzy beda chcieli cos robic... a jesli beda to robili dla swoich gildii to chwala im zato... I podpiete bumpowane tematy!
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Forum gildyjne, czy społeczności?
PostWysłany: 12 Mar 2010, 23:58  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Zgadzam się z Aniołem, ale i z Tobą Nox. Szczerze mówiąc liczę na to cały czas, że zadomowią się u nas również inne gildie.

Chętnie stworzę im własne miejsca, wpiszę ich opis na stronę i dam uprawnienia do tworzenia newsów / artykułów w dziale ich gildii w Portalu. Innymi słowy, jeśli tylko zechcą, mogą zrobić tak świetne wizytówki dla siebie, jak im się żywnie podoba. A ja chętnie napiszę co się dzieje w danej gildii, nie ważne czy naszej czy innej, w newsach na głównej stronie :).

Tylko że ja nawet już to proponowałem i jak dotąd spotykam się raczej z pogardą lub zwykłym olaniem. Oczywiście, przy uzupełnianiu działu "Polskie Gildie" zagaję o tym jeszcze, pewnie nawet napiszę tam jak się do mnie zgłaszać i że chętnie to wszystko udostępnię.
Myślę jednak, że ludzie, których z jakiegoś powodu wyrzuciliśmy, albo po prostu malkontenci, mogą nam zwyczajnie obrabiać tyłki. A potem inne gildie, które nie mają o nas żadnego pojęcia, myślą że to wszystko prawda.

Ale fakt, jak tylko znajdę na to czas, chętnie napiszę o tej sprawie w newsie i spróbuję coś zmienić. To przecież nie jest tak, że mi obecny stan rzeczy odpowiada. Po prostu muszę jakoś wydzielać sobie priorytety w związku z ograniczonym czasem i energią.

Za to Wasze inicjatywy chętnie wzmocnię, ponieważ to mogę zrobić dużo szybciej i łatwiej :). Takie sprawy wrzucam po prostu do newsa, chętnie też przyjmę jakiś postulat, gotowy tekst, którego będę po prostu posłańcem. Dlatego jakby co, zachęcam i postaram się wspierać swoimi środkami. Czasem zwyczajnie mam zbyt wiele spraw na głowie, dlatego jakieś odciążenie mnie mogło by chyba nam wszystkim wyjść na dobre.

Chętnie też przyjął bym pomocników do pisania newsów, artykułów, czy czegokolwiek ;). Zawsze jest i będzie taka możliwość, wystarczy do mnie napisać. Bardzo chętnie przyjmę każdą parę obrotnych rąk - i wcale cudów, perfekcji czy super stylu nie wymagam. Myślę, że sam fakt istnienia więcej niż jednej osoby piszącej np. newsy jest już wystarczająco atrakcyjny dla czytelników.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|