Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 01:58


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Kuba30
Offline
 Temat postu: Jaką Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 15 Paź 2009, 01:42  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 12 Paź 2009, 19:07
Posty: 24
Favor: Neutralny
Witam ponownie ! Mam pytanie ! Mam obecnie prawie level 9 wojownik i 300 puktuw - tych monetek do wydania . zastanawiam sie czy warto kupowac jakoms przygode , a jezeli tak to kturom ! ? Czy ktos moze mi udzielic jakis rad , wskazuwek !? Moze jest jakis klucz kture przygody warto kupowac na poczotku a potem inne ? a moze jest to bez ruznicy i mozna kupowac po koleii jak leci ? Prosze jeszce raz o jakoms odpowiedz i rade ! Dziekuje .

Prośba o poprawienie błędów ortograficznych (wymówka typu jestem dyslektykiem niewchodzi w rachube) ~ Anioł

"Jakom Przygode warto kupic ?" - Poprawiłem, nie wyrobiłem. Użytkownik olał sprawę, ale warna ode mnie dostaje mimo nawet takiego opóźnienia.
Nic się nie przedawnia - dura lex, sed lex!
~Sarr
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 15 Paź 2009, 02:27  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Poniewaz zaraz bedziesz miec poziom 10 proponuje Gianthold. Jestam tam duzy teren do zwiedzania, niezle XP, chyba 8 questow (w tym raid) i to wogole jeden z bardziej udanych modow moim zdaniem. Zaraz na drugim miejscu w tych okolicach bym polecil Demon Sands ale by uniknac frustracji postaraj sie najpierw o jakis item z "fear immunity" jak nie masz palladyna. Mysle, ze najwieksza szanse masz na Reaver's ring z Xoriat Cipher. Jak nie masz tego to pustynia moze byc baaaardzo frustrujaca.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Kuba30
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 16 Paź 2009, 14:35  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 12 Paź 2009, 19:07
Posty: 24
Favor: Neutralny
Ok Dzieki !
Góra
 Profil E-mail  
 
Recca
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 16 Paź 2009, 22:15  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 09 Paź 2009, 14:57
Posty: 277
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Recca, Tiviel, Recster, Tinuvel
Płeć: Facet
Tu masz recenzje wszystkich adventure pack: http://forums.ddo.com/showthread.php?t=199945. Warto czekać na promocje, bo standardowe ceny są dość wysokie.
Góra
 Profil  
 
Raclaw
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 14 Lis 2009, 20:26  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 14 Lis 2009, 11:23
Posty: 26
Favor: Neutralny

Serwer: Argonessen
Postacie: Sithrandil, Tankredd, Yatech
Opis: Lider Swords & Machineguns
Płeć: Facet
Ja wykupiłem sobie konto VIP za ok 45 zl i przez miesiąc mam dostęp do wszystkich przygód. Bardzo polecam tą opcję, zwłaszcza osobom, które dużo grają... ;)
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 14 Lis 2009, 20:33  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Tylko pamietaj ze jak przestaniesz oplacac to zlikwiduje Ci dostep do "VIP"owskich przygód.Chyba ze ktos usiadie z kalulatorem i przeliczy, czy nieoplaca sie czasem wykupic tylko Adv Pack za TP a reszte dobic sobie za favor.
Oczywiscie trzeba liczyc sie z tym ze niemamy faktycznie klilku ulatwien VIP. Ale dlatych co dopiero zapoznaja sie z systemem DDO... mozliwe ze jest to dobra opcja.
Góra
 Profil E-mail  
 
Raclaw
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 14 Lis 2009, 20:44  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 14 Lis 2009, 11:23
Posty: 26
Favor: Neutralny

Serwer: Argonessen
Postacie: Sithrandil, Tankredd, Yatech
Opis: Lider Swords & Machineguns
Płeć: Facet
No tak, ale przez miesiąc można ukończyć bardzo dużo fajnych questów ;) a potem zdecydować czy grać dla przyjemności w różne przygody czy w kółko powtarzać te same... Zresztą uważam, że cena nie jest duża :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Kard
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 16 Lis 2009, 12:10  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 09 Paź 2009, 10:41
Posty: 48
Favor: Neutralny
Anioł napisał(a):
Tylko pamietaj ze jak przestaniesz oplacac to zlikwiduje Ci dostep do "VIP"owskich przygód.Chyba ze ktos usiadie z kalulatorem i przeliczy, czy nieoplaca sie czasem wykupic tylko Adv Pack za TP a reszte dobic sobie za favor.
Oczywiscie trzeba liczyc sie z tym ze niemamy faktycznie klilku ulatwien VIP. Ale dlatych co dopiero zapoznaja sie z systemem DDO... mozliwe ze jest to dobra opcja.


Dodatkowo warto dodac, ze posiadajac konto VIP co miesiac otrzymuje sie za free 500 punktow (a w ostatnich dniach chyba byla jakas promocja albo cos im sie pomylilo i dostalem 1000 :) ), wiec jak sobie to sprawdzilem, warto wedlug mnie na poczatku wziasc konto VIP i robic te q na niskich lvl i srednich, poniewaz jest ich sporo i za dlugo w nich sie nie zabawi, a favor za nie leci ladnie :) , a pozniej przestac oplacac, a za zdobyte punkty zakupic q na wysokim lvl, gdzie zapewne spedzimy duzo czasu.
pozdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
Gwyn
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 28 Gru 2009, 21:51  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Paź 2009, 19:12
Posty: 16
Favor: Neutralny
Miejscowość: Zgc

Serwer: Hardcore
Postacie: Fallka, Kichirou, Heknor, Riita.
Opis: Stańczyk Gildyjny
Płeć: Facet
Zgadzam się z panem nademną. PAMIĘTAJCIE vip nie jest wieczny najlepiej nabic vipem Turbinki i wydawac je ewentualnie TYLKO na sigile, dokupic trochę TP i wykupic kilka questow na wysokie lvl i ewentualnie monka jak kto lubi [bo jest tani(ja mam tak zamiar zrobic)]
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Jakom Przygode warto kupic ?
PostWysłany: 28 Gru 2009, 22:15  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Te 1000 pkt juz niestety niebedzie osiagalne (tyczylo sie kont oplaconych abonamentowo czyli VIP) do 18 grudnia.Ci ktorzy zdazyli dostana jeszcze 1000 TP reszta niestety (albo stety ;) ) 500 czyli standartowa stawke.Swoja droga jesli kogos stac na wydanie tych okolo 40 zl miesiecznie to raczej bym sie nie zastanawial nad placeniem.Chyba ze nikt przedtem niemial zadnej stycznosci z Dungeon&Dragaons to warto sobie pograc miesiac lub dwa na free koncie zeby poznac gre.Ale jak zlapie bakcyla to... :twisted:
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|