Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 07 Gru 2019, 23:15 Obecny czas: 07 Gru 2019, 23:15

[ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Kavalorn
 Temat postu: Start niedługo. Co jako pierwsze?
PostWysłany: 31 Sie 2009, 14:40  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Favor: Dostrzeżony
No właśnie, jak w temacie. Niedługo oficjalnie rusza DDO Unlimited. Jestem ciekaw co zrobicie jako pierwsze w grze (więc nie wyskakiwać ze 'stworzę postać' ;) ) Coś oryginalnego? Ciekawego? czy może od razu rzucicie się w wir walk i gonienia za doświadczeniem ?
Osobiście planuję (zależnie od czasu) rozejrzeć się dookoła, zobaczyć co nowego czeka nas w grze i pobawić się w instancjach z innymi - mam nadzieje, że z kompanią DDOpl ;) Możliwe, że pomyślę na co by wydać ewentualnie punkty ze store - troche powinno się uzbierać za betę ;) A co wy planujecie ?

Image

UncleMeat
 Temat postu: Re: Start niedługo. Co jako pierwsze?
PostWysłany: 31 Sie 2009, 19:24  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Favor: Neutralny
Miejscowość: Gniew
No cóż, za dużo możliwości mieć nie będę a o większości pewnie dowiem się z czasem, także jako tak zwany noob zacznę powoli poznawać świat, niektórych kumpli grających ze mną na co dzień w "realne" d&d udało mi się nakłonić do wersji komputerowej dlatego mam nadzieję że pierwsze kroki będę stawiał z moimi kompanami, bo jak powszechnie wiadomo w kupie raźniej a tym bardziej w tak niebezpiecznych zapomnianych krainach. Liczę na szybkie wzbogacenie się, potęgę i kobiety... no i dobrą zabawę.

Sarr
PostWysłany: 31 Sie 2009, 22:56  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Miejscowość: Warszawa

Serwer: Cannith
Postacie: Sarrivin (wiz)
Grunthar (rog)
Danthar (pal)
Gardeus (clr)
Opis: Założyciel Gildii DDOpl
Ja miałem podmiankę twardego dysku, więc cały dzień mnie nie było - nowy system, przegrywanie danych z 2 starych dysków... ech, co za robota.

No na pewno fajnie będzie pograć razem :). Sugerowałbym serwer Cannith, bo jest całkiem nowy i każdy startuje "od początku".
Napisze o nim newsa. Co myślicie? Możemy zgromadzić się na razie w jednej gildii, zrobić ją jak największą, a potem ewentualnie się jakoś porozdzielać. Taką mam propozycję - założę gildię specjalnie dla nas.

Ja już grę trochę znam, więc po prostu będę grał normalnie. Zapoznam się z Wami, postaram się pomóc jak będzie trzeba itd. Myślę że polskie drużyny to będzie coś : ). Zdarzało mi się grać z kilkoma Polakami na raz, ale to nie była reguła, a teraz kto wie. Ech, nareszcie.

Poza tym, jeśli bylibyście łaskawi looknąć do tematu z sugestiami dla strony. Valdek1990 tam pisze, ale chciałbym troszkę więcej opinii, też od innych osób.

Image
DDOpl na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/DDOpl/188970980786

Valdek1990
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 09:57  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Postacie: Uazoreq the Red One
To i tu valdek też zagości :D Jeżeli chodzi o to co zrobię to nauczę się grać. Nigdy wcześniej nie grałem, ale wiem już jaka rasa i klasa :D

Pomysł gry na jednym serwerze jest bardzo dobry. Zawsze to jakaś pomoc na początku, można przynajmniej zapytać się o coś. I nie trzeba pisać non stop po angielsku (nie żeby mi to przeszkadzało).

Właśnie zrodziło się w mej głowie pytanie: czy jest podział na serwery pvp i non-pvp?? Czy w ogóle jest takowy system?

Twi
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 11:42  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Favor: Neutralny
Witam

Mysle ze pomysl z gildia jest calkiem ciekawy.
Natknalem sie nawet na twoj post na innym forum jeszcze podczas bety niestety jakos nie udalo mi sie zlapac Cie w grze : P

Bylbym wdzieczny gdyby ktos napisal jak ddo wyglada wlasnie od tej strony gildia, gra w druzynie. Ddo testowalem tylko przez kilka ostatnich dni bety i za duzo nie zdazylem zobaczyc.
Poprzednio gralem kilka lat w lineage2 i mimo ze to typowy grindfest to w zorganizowanej grupie gralo sie calkiem przyjemnie. W przeciwienstwie do l2 ddo jest ponoc bardziej przyjazne dla gry w grupie a tego wlasnie szukam, zazwyczaj mialem przyjemnosc grac jako tzw. support i tu tez docelowo mam zamiar stworzyc kleryka ew. barda mam wiec nadzieje ze bedzie z kim biegac w druzynie : )

Cannith:
Quathle human sorcerer

Aniol
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 12:03  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Jakiez zdiwienie.. 1 wrzesnia przygode z DDO zaczynam...od sciagnia klienta od nowa :D , niestety na starej headstart niedziala... Ale jak wbije to i tak niebede sie spieszył z levpostaci tylko zwiedzal kraine i wchodził tam gdzie tylko da sie wejsc (wlacznie z najwyzszymi dachami domow) i przygrywal wam moja Bradka na lutni :P

Valdek1990
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 12:43  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Postacie: Uazoreq the Red One
No właśnie mi też nie działa... Czy aby na pewno trzeba będzie ściągać nowego klienta, czy trzeba poczekać aż serwy zaskoczą??

Kavalorn
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 14:05  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Niestety czekam na 9 września, ale z tego co mi wiadomo grywalnym klientem powinien być DDO: Stormreach który powinien uaktualnić się do DDO: Unlimited. Klient z bety Lamannia nie odpali.

Image

Aniol
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 14:42  
Awatar użytkownika

Teraz mnie oswiecilo jacy ciemni jestesmy :roll: ... a nikt niepomyslal otym ze w US dopiero wstaja z lozek i parza poranna kawe? tam jest dopiero ranek ;) ... nawet na gownym forum jest dyskusja o ktorej godzinie jest start serwerow :D
A tak wogole to o ktorej jest planowany start ??? :shock:, bo sciagajac klienta przez Turbine Download Manager grac n w poczatkowej wiosce mozna juz po jakiejs godzinie sciagania (teoretycznie ;P)

Aniol
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 15:28  
Awatar użytkownika

Wiem ze niepowinno sie pisac postow pod postem ale wazna informacja!!!
Wlasnie stworzylem postac na Thelanis czyli DDO zyje!!!
Serwery dzialaja , jesli sie mialo konto na becie mozna sie wbic , jedynie trzeba miec nowego kienta (ale TDM jest wielki sciaga podstawowa wyspe a reszta ciagnie w tle i mozna grac )

[ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], DotNetDotCom.org [Bot] oraz 2 gości