Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 05:34


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Co myślisz o podwodnej walce w Red Fens?
uwielbiam to! 43%  43%  [ 3 ]
wkurza mnie! 14%  14%  [ 1 ]
dobra kawa zdejm kapelusz! 43%  43%  [ 3 ]
Razem głosów : 7
Autor Wiadomość
Venninne
Offline
 Temat postu: Update 6 - jak Wam się podoba? :>
PostWysłany: 24 Sie 2010, 11:25  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
Przelecieliśmy ostatnio z małżonkiem Red Fens i muszę stwierdzić, że przy ostatnim queście padłam.
To bieganie w bańce w wodzie to jak bieganie w galaretce. Dwie godziny ciupania questa (przez prędkość biegania) śmiałam się jak norka!
Jak Wam się podoba ta rozdmuchiwana underwater combat? Podoba mi się to, że nie da się rzucać pod wodą czarów ogniowych (bąbelki przy flame strike spowodowały salwy śmiechu nawet u mojego małżowinka). Mam nadzieję, że dadzą jeszcze coś takiego.

Tylko ten demon na końcu mógłby być mniej wredny...


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Majcef
Offline
 Temat postu: Re: Update 6 - jak Wam się podoba? :>
PostWysłany: 24 Sie 2010, 11:34  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 01 Sty 2010, 15:07
Posty: 56
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Rogoźnik/Bytom/Lublin

Serwer: Hardcore
Opis: Paladyn
Płeć: Facet
Mnie się również spodobało - muzyka nowa, może nie jakoś ambitna, ale miło usłyszeć coś nowego. >Spoiler<Tylko na 16 lvl robiłem ten quest i mnie Demon zawiódł na końcu - cienias straszny :D >Koniec Spoilera< :czacha:
Za to najważniejsze - niesamowicie klimatyczne. Turbine dba o to by questy były ciekawe i fanie się je robiło, nawet jeśli nie dają expa/lootu(chyba, że ktoś się nie przejmuje klimatem a na drugie imię ma grind)
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Update 6 - jak Wam się podoba? :>
PostWysłany: 24 Sie 2010, 12:13  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Dla mnie to jakaś lipa. Nazwać to Updatem to sporo za dużo. No ale pewnie to kewstia mojej polskiej mentalności, czyli narzekania na wszystko.
A co do tego ognia to faktycznie super - brak firewall jeszcze bardziej osłabi i tak już słabą klasę sorcera :) Dla mnie ta zmiana jest bardziej dla picu, nie urozmaica zbytnio mechaniki.
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravincall
Offline
 Temat postu: Re: Update 6 - jak Wam się podoba? :>
PostWysłany: 24 Sie 2010, 12:37  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 17 Sty 2010, 10:17
Posty: 13
Favor: Neutralny
Hmm to ja się tu wypowiem jako gracz posiadający maga bojowego nastawionego na ogień.... Bardzo mi się podoba pomysł postawienia tej postaci w tak niekorzystnych dla niej warunkach:P

Mój mag to chodząca śmierć dla mobów(naprawdę sorc to wymiatacz-no przynajmniej puki ma manę :P ) a pomysł przy7gody w takim miejscu to czysta frajda(no oczywiście z dobrym i klimatycznym party :) )

no bo przecież tak jak na zwykłych sesjach tak i tu nie zawsze można być w kożystnych dla siebie warunkach :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Update 6 - jak Wam się podoba? :>
PostWysłany: 24 Sie 2010, 13:09  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Ravincall napisał(a):
Hmm to ja się tu wypowiem jako gracz posiadający maga bojowego nastawionego na ogień.... Bardzo mi się podoba pomysł postawienia tej postaci w tak niekorzystnych dla niej warunkach:P

Mój mag to chodząca śmierć dla mobów(naprawdę sorc to wymiatacz-no przynajmniej puki ma manę :P ) a pomysł przy7gody w takim miejscu to czysta frajda(no oczywiście z dobrym i klimatycznym party :) )

no bo przecież tak jak na zwykłych sesjach tak i tu nie zawsze można być w kożystnych dla siebie warunkach :)


A który poziom ma Twój mag? To, że teraz jest chodzącą śmiercią nie znaczy, że na epicku będzie nadal (uwierz mi, miałem sorca na 20). Poza tym nie wiem skąd to skupienie na ogniu. Dla większej realności tego wszystkiego można by dodać nerfy też na innych klas, np. wolniejsze ruchy/ataki ze względu na gęstość (większą niż powietrza) wody.
Góra
 Profil E-mail  
 
Valdek1990
Offline
 Temat postu: Re: Update 6 - jak Wam się podoba? :>
PostWysłany: 24 Sie 2010, 14:00  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 18 Sie 2009, 11:17
Posty: 109
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Uazoreq the Red One
Płeć: Facet
Mi się ogólnie U6 podoba, choć na razie nie zamierzam kupić, nie ma tam nic dla mnie, ale muszę przyznać, że po pierwsze są nowe zestawy wypełniające dziurę między początkiem gry a end game, po drugie są to pierwsze sety epickie, po trzecie kilka fajnych epickich itemów, które nie są zestawami ;)

Zamotałem, ale ogólnie jest ok ;) nie każde update może być wielkie, czasem takie małe też są potrzebne ;) ja osobiście czekam na U7 ;)
Góra
 Profil E-mail  
 
Cywilek6
Offline
 Temat postu: Re: Update 6 - jak Wam się podoba? :>
PostWysłany: 24 Sie 2010, 17:27  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Cze 2010, 17:20
Posty: 11
Favor: Neutralny
Wedlug mnie tego updatem tez nie mozna nazwac spodziewalem sie wielu zmian w tym naprawienia bugow itd ale adv pack przyjemny a set itemki naprawde bardzo dobrze wygladaja ciekawy jestem jakie opcje beda mialy jako epic item :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: Update 6 - jak Wam się podoba? :>
PostWysłany: 25 Sie 2010, 09:01  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
Inhis nie offtopuj mi tu o sorcach (a wiecie, że sorca to po elficku sapkowsku "siostra"?).

Majcef bo ten demon ma akuratnie 17 poziom. A poza tym trzeba niestety wiedzieć, żeby go ubijać na końcu questa, a nie spadać tam od razu na początku. Myśmy tak zrobili i był wipe. Potem trzeba tylko pilnować, żeby portale likwidować od razu... <-- zaznacz tekst, żeby zobaczyć spojler

Sety są super, nawet dla mnie na 11 poziomie. (ten dla leczajów rządzi ;) )

Może mnie ktoś oświecić gdzie się zdobywa te itemki do złożenia na ołtarzu razem z Token of Vulkoor? Z ostatnich chestów od demona?


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|