Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 15:48


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Cywilek6
Offline
 Temat postu: Update 7 podglad
PostWysłany: 05 Wrz 2010, 20:45  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Cze 2010, 17:20
Posty: 11
Favor: Neutralny
wrzucam tu filmik z update 7 http://www.tentonhammer.com/ddo/videos/update7-preview.
2 nowe rasy, nowe questy f2p, nowy raid, i wiele innych zreszta obejrzyjcie sami ! :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 05 Wrz 2010, 21:05  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Nareszcie coś ciekawego dla 6 poziomowców :D Pomysł mają super na tego raida :D
Mam nadzieje tylko ze nic przy okazji nie zepsują. Na przykład balans gry - bo przy tylu zmianach to o takie problemy nie trudno.
Góra
 Profil E-mail  
 
Majcef
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 05 Wrz 2010, 22:17  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 01 Sty 2010, 15:07
Posty: 56
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Rogoźnik/Bytom/Lublin

Serwer: Hardcore
Opis: Paladyn
Płeć: Facet
Cudo, rajd na 6lvl, z epic mode, do tego FREE TO PLAY!
Biorę się jutro do tłumaczenia :D (ale skończę, niestety, raczej pod koniec tygodnia)
Plus za info
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 05 Wrz 2010, 22:21  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
Ożesz orzeszki! Półorkowie :jaw: i półelfy :jaw: - autentycznie zbieram szczękę z podłogi. No i update wydaje się faktycznie zasobny w nową zawartość. Bardzo mi się podobają nowe barwy UI i nowa organizacja ekwipunku. Plus to szukanie w eq i w auction house! No miód na moje uszy. Będzie się w kogo TR-ować, będzie co ubijać. Czekam na filmik z gameplaya nowych questów, bo na razie tylko rajd pokazali.
No i wreszcie koniec z tą zamulastą wodą, która każdego z odrobiną poczucia fizyki i estetyki doprowadzała do płaczu. :brawa:

Pewno za wcześnie się cieszę, bo pewno coś spartolą. Nie ma takich dużych update'ów bez spartolenia - normalka. :nieufny: Mam tylko cichą nadzieję, że półork będzie premium, bo inaczej po dwóch dniach będzie latało milyjon półorków barbarzyńców po Marketplace. :mur:


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 06 Wrz 2010, 00:13  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
IMO wyszukiwanie tekstowe to niezbyt dobry pomysł, zwłaszcza dla nowych graczy. Obecnie mając nawet niewielkie środki oraz trochę szczęścia i czasu możemy kupić na AH coś dobrego, sam kupiłem kilka broni "boss beater" za 2-3k gp sztuka.
Gdy zostanie wprowadzone wyszukiwanie tekstowe gracze z dużą ilością złota mogą przesiadywać na AH, wpisywać "silver, holy, pure good, metalline" i wyłapywać wszystkie okazje, obecnie mało komu chce się przeglądać kilkanaście stron aukcji by znaleźć jakąś okazję.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Veruis
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 06 Wrz 2010, 15:30  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 01 Sie 2010, 18:00
Posty: 17
Favor: Neutralny
Venninne napisał(a):
Mam tylko cichą nadzieję, że półork będzie premium, bo inaczej po dwóch dniach będzie latało milyjon półorków barbarzyńców po Marketplace. :mur:


Niestety nie zgodzę się z tobą co do tego. Nie wszystkim podobają sie półorkowie, niektórzy wolą grać innymi rasami. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń z różnych MMORPG. Chociażby taki Lineage 2. Gdy weszła kronika Kamael, wszyscy myśleli że każdy zrobi nową postać z tej rasy... a tu guzik. Mało kogo zachęciło do zrobienia.

Poza tym, półorkowie będą jedynie dobrymi wojownikami (nie wyobrażam sobie półorka maga) a czasami zdarzaja się osoby, które nie graja niczym innym niż postaciami magicznymi.



Co do samego up 7, świetnym pomysłem będzie wyszukiwanie poprzez wpisanie przedmiotów. Ile czasu zmarnowałem na wyszukiwanie przedmiotów, jeden admin wie.

Zastanawiam się, jakie będzie miał plusy półelf - w D&D nie mieli ich za wiele. Również żadnych zmian w statystykach jak ludzie. (Oglądałem wywiad i może przeoczyłem to, więc nie bijcie :P)
Góra
 Profil E-mail  
 
Owczy
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 06 Wrz 2010, 15:44  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 02 Mar 2010, 10:41
Posty: 83
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Gliwice

Serwer: Hardcore
Postacie: Koniasz - Fighter 19 - człowiek
Parma - Fvs 20 - Elf
Anchel - Bard/rouge 8/2 - Drow
Płeć: Facet
Hmm a czemu tak uparcie się trzymają tych półorków i półelfów? Nie mogli otworzyć podręcznika do settingu i zrobić Changelinga i Shiftera ? No ale dobre i to :P a teraz będzie masa orków barbów :F A ja będę mógł zreinkarnować z elfa w półelfa :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 06 Wrz 2010, 16:56  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
Veruis napisał(a):
Venninne napisał(a):
Mam tylko cichą nadzieję, że półork będzie premium, bo inaczej po dwóch dniach będzie latało milyjon półorków barbarzyńców po Marketplace. :mur:


Niestety nie zgodzę się z tobą co do tego. Nie wszystkim podobają sie półorkowie, niektórzy wolą grać innymi rasami. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń z różnych MMORPG. Chociażby taki Lineage 2. Gdy weszła kronika Kamael, wszyscy myśleli że każdy zrobi nową postać z tej rasy... a tu guzik. Mało kogo zachęciło do zrobienia.

Poza tym, półorkowie będą jedynie dobrymi wojownikami (nie wyobrażam sobie półorka maga) a czasami zdarzaja się osoby, które nie graja niczym innym niż postaciami magicznymi.

Największą grupę, najpierw w Korthos, a potem w Harbor i Marketplace, tworzą nowi gracze, z których lwia część to właśnie barbie i wojacy. Jeśli półork będzie f2p to idę o zakład, że tak to się skończy. Piszesz, że "czasami zdarzają się" - owszem. A mnie chodzi o większość nowych postaci.


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 06 Wrz 2010, 17:44  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
No to trzeba będzie wprowadzić w U8 questa gdzie odpiera się zmasowany atak półorków na marketplace i klimat zachowany :D
A tak na serio to nigdy nie lubiłem półorka. Całą grę przejść patrząc na takiego brzydala? Wolę oglądać pupy moich elfich dziewcząt, niż wredny tyłek jakiegoś półorka... :P (a napewno jest wredny znając półorków :yyy: )

Dla mnie najważniejsza wiadomość z tej krótkiej prezentacji to była informacja o dacie wydania. Podobno ma być w październiku - więc obstawiam 31 października (optymistycznie)
Góra
 Profil E-mail  
 
Andrzej
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 06 Wrz 2010, 17:46  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
Uuu to teraz z rynku barbarzyńców zostaną wyparci WF i krasnoludy na rzecz orków pewnie będą mieli +2 do siły -2 do inteligencji i jakiś szał bojowy rasowy gratis :oops: hmmm ale pół elfowie mnie ciekawią może to nie aasmiarzy ale może turbine zrobi z nich coś ciekawego ;)

Asgarna napisał(a):
No to trzeba będzie wprowadzić w U8 questa gdzie odpiera się zmasowany atak półorków na marketplace i klimat zachowany :D
A tak na serio to nigdy nie lubiłem półorka. Całą grę przejść patrząc na takiego brzydala? Wolę oglądać pupy moich elfich dziewcząt, niż wredny tyłek jakiegoś półorka... :P (a napewno jest wredny znając półorków :yyy: )


Dobra, dobra WF też nie byli piękną rasą ;)
Tutaj prośba do mężczyzn błagał przestańcie grać kobiecymi postaciami to jest już denerwujące, że 99% z postaci kobiecych z gry odpowiada spytane o imię coś w stylu "hi I'm John". Ja rozumiem też wolę osobiście kobiecy tyłek od męskiego ale nie oznacza, że będę patrzył się na własny i doszukiwał w nim kobiecych cech, zlitujcie się ;-)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Wujek Google [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|