Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 11:44


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
delik
Offline
 Temat postu: Powieść zwana +
PostWysłany: 13 Gru 2009, 21:27  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 01 Gru 2009, 19:41
Posty: 12
Favor: Neutralny
Widzie że dział stoi pusty juz od X czasu więc postanowiłem działać : P. Nie jestem dobrym poetą i nie będę lecz czasami lubię sobie coś napisać. Dlatego wpadłem moim zdaniem na całkiem ciekawy pomysł pisania powieści/opowiadania w fragmentach przez użytkowników którzy chcą ^^. Wiec zaczynam….


Nic dziwnego…. Przecież już wiesz.-Oj tak wiem.. Nie boisz się? Poruszyła leciutko głową jakby pragnąc zaprzeczyć, lecz brakowało jej już odwagi. To dobrze- mruknął bez przekonania. Uniósł jej dłoń do swoich ogromnych ust czując aksamitną delikatność skóry. Zatrzymał ją w odległości mniej więcej złamanej zapałki i mocno przyciągnął całe jej ciało drugą ręką do siebie. Niedaleko od miejsca w którym przebywali rozległ się potężny huk. Metri wybuchła płaczem.. Już dobrze powtarzał Kilon- Już dobrze... Malutka. To było daleko bardzo daleko. Nie wiedząc o tym przyciskał ją coraz to bardziej do siebie. Leciutko jęknęła dając mu znać że znów to robi. Kilon podparł się prawą ręką o wystający mu nad głową parapet i podciągnął się na równe nogi. Stanął dokładnie naprzeciwko czarnego kredensu po prawej stronie ogromnej okiennicy całkowicie zasłoniętej poszarzałą firaną.To trwa już dwa miesiące-szepnęła cichutko…..- Dwa całe miesiące… wszystko idzie nie tak jak miało być!!Zupełnie nie tak! Przecież mieli nam pomóc…. Tylko pomóc...
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 1 post ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|