Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 12:04


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Ankalagon
Offline
 Temat postu: [Cannith] Twierdza
PostWysłany: 15 Wrz 2011, 10:37  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 04 Sty 2010, 15:06
Posty: 31
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gród nad Motławą

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Gildia tworzona jest jako oddział Twierdzy - polskiej gildii gier mmo. Osoby zainteresowane dołączeniem do szeregów Twierdzy zapraszamy w pierwszej kolejności do zapoznania się z tematem: http://twierdza.org.pl/index.php?topic=6482.0 :czytaj:

Co powiem gildia dopiero zaczyna, od ludzi których przyjmiemy wymagamy kultury osobistej, w założeniu chcemy stworzyć dużą, prężnie rozwijająca się gildię polskojęzyczną, na ten moment poszukujemy raczej low-lvli (jako iż high- lvlom raczej wiele wizard na 10 lvlu nie zaoferuje), ale mile widziani są również bardziej doświadczeni gracze, których także serdecznie zapraszamy

Jeśli szukasz hardcorowej gildii, z powerlevellingiem, to źle trafiłeś. Twierdza hołduje zasadzie: "Social ponad progress", dlatego stawiamy na przyjazną atomosfere i wzajemny szacunek, bez podziału na lepszych (tych co dostarczają dużo renowna) i gorszych (wiem brzmi pięknie, ale z WASZĄ POMOCĄ TO SIĘ UDA!). Chociaż nie oznacza to wcale, że progressu będziemy unikać, po prostu z doświadczenia wiem, że lepiej jest zachować rozsądny umiar.

Podforum naszej filii Twierdzy można odnaleźć na http://www.twierdza.org.pl w dziale "Na horyzoncie Twierdzy" (na dole strony). W przyszłości dostępny będzie dla nas prawdopodobnie również komunikator głosowy Ventrilo z dostępem na hasło prywatne.

Więc Śmiałku spójrz w swoją duszę i zobacz czy starczy ci odwagi i determinacji by razem ze mną i tobie podobnymi wkroczyć na ścieżkę do nieśmiertelnej chwały! By z niczego stworzyć potęgę solidarnych i mężnych herosów! Jesteś na to gotów? Więc dołącz do nas!

Uwagi końcowe:
- Na forum Twierdzy prosimy rejestrować się pod nickiem maina którym chcesz do nas dołączyć
- W razie czego niech osoby zainteresowane ewentualne pytania najlepiej ślą na forum Twierdzy do mnie (nick Aliiszaa VHrok najprościej mnie znaleźć klikając w nick moderatora naszego działu)


Ostatnio edytowany przez Ankalagon 29 Maj 2012, 20:38, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Morgein
Offline
 Temat postu: Re: [Cannith] Twierdza
PostWysłany: 19 Wrz 2011, 12:13  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Maj 2010, 16:21
Posty: 35
Favor: Neutralny
Kurcze właśnie dowiedziałem się, że Brzetyslaw jest zbyt polskim imieniem jak na twierdzę. No trudno, kolejna dwudziestka bez gildii i z wyjątkiem dwóch ostatnich leveli solo :D
Góra
 Profil E-mail  
 
Ankalagon
Offline
 Temat postu: [Cannith] Twierdza
PostWysłany: 28 Wrz 2011, 14:34  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 04 Sty 2010, 15:06
Posty: 31
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gród nad Motławą

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Śmiało nie ma się czego bać ludziska, gnomiska, elfiska i rozmaite inne krasnoludziska. Nie gryziemy, póki co w gildii jest na 2-3 Ja , kolega ze starej Twierdzy LotRO oraz Brzetysław, ale on się zbytnio nie loguje bo ma maina w DDOpl (mam nadzieję że niedługo się zdecyduje na którąś opcję)

Tutaj macie nasz zakątek na MyDDO - http://my.ddo.com/guild-cannith-twierdza/ (Niestety coś z logiem nawala ja widzę wyłącznie swoje działania i to nie wszystkie nie wiem jak widzą inni)

Gildia osiągnęła poziom 20 i powoli rośnie. Lider gildii znaczy ja jest graczem p2p (wykupione wszystkie paczki na low i medium lvl, artificer i w planie dalsze paczki (jak będzie kasa :( ) więc na jakimś phiarlan, sentinel, necro czy innym 3BC moglibyśmy miło spędzić trochę czasu.

Nie musicie bać się tego że trzeba złożyć podanie (bo domyślam się że to wielu zniechęci) to praktycznie tylko formalność mająca na celu odseparowanie separatystów (hmmm masło jest maślane xD)

[kłania się bierze sztylety i rusza zaczarować parę koboldów]

EDIT: Gildia ma aktualnie 20 lvl i AirShipa xD
Góra
 Profil E-mail  
 
Ankalagon
Offline
 Temat postu: [Cannith] Twierdza
PostWysłany: 29 Maj 2012, 20:45  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 04 Sty 2010, 15:06
Posty: 31
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gród nad Motławą

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Po dłuższym czasie nieaktywności planuje spróbować reaktywować gildię, na ten moment aktywnie gram Ja i Bedharoth. Zapraszamy kolejnych Herosów. I niech Ciemność ma Nas w Opiece :pale:
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|