Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 23 Kwi 2024, 11:31


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Naenu
Offline
 Temat postu: [Cannith] Gildia RPG
PostWysłany: 30 Cze 2010, 14:53  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 30 Cze 2010, 12:56
Posty: 3
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Kobieta
Witam, czy istnieje na Cannith jakaś polska gildia która traktuje odgrywanie ról trochę na poważniej? Ewentualnie czy znalazłyby się osoby które by chciały coś takiego stworzyć? Póki co gram tu tylko z jednym kolegą, tworzenie gildii w zaledwie dwie osoby byłoby trochę ciężkie a nowych członków na pewno nie werbowalibyśmy przez łapankę na rynku.
Góra
 Profil E-mail  
 
Owczy
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 30 Cze 2010, 14:55  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 02 Mar 2010, 10:41
Posty: 83
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Gliwice

Serwer: Hardcore
Postacie: Koniasz - Fighter 19 - człowiek
Parma - Fvs 20 - Elf
Anchel - Bard/rouge 8/2 - Drow
Płeć: Facet
Ja nie znam i powiem, że ddo średnio się nadaje na odgrywanie ról. MMo w ogóle są ciężkie do tego typu zabawy, prznajmniej w mojej opinii. Nic nie zastapi karty postaci kostek i podręcznika w ręce :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 30 Cze 2010, 14:58  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Nie znam takiej, a szkoda. Zrobię co mogę, by Wam pomóc i pewnie sam bym się jakąś postacią dołączył. Jest też inne wyjście - u nas w Gildii DDOpl jest grupa, która lubi RPG. Nie takie totalnie na full (tego nie próbowaliśmy), ale takie że idziemy na party i się w swoje role, rasy i klasy wcielamy.
Osobiście mam z takiego czegoś najwięcej radochy. Wiem, że przynajmniej Shagh i chyba Brillin też to lubią, ale pewnie jest nas dużo więcej. Kiedyś jak grał Novydt, to ciągle tak graliśmy.

Czyli takie RPG z dystansem, czasem jakąś emotką (choć można się umówić na nieużywanie). Ja to nazywam lajt-rpg i radocha jest z tego niesamowita. W takich przygodach pamięta się każdy szczegół.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 30 Cze 2010, 17:46  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
Naenu przejrzyj spis postaci, bo cos mi sie pamieta, ze kilka osob podawalo, ze gra RPGowo

trafiaja sie takie gildie, nawet pogralem nie raz z takimi graczami, niestety trudno jest utrzymac mocny klimat, no i czesto gracze sie wykruszaja z czasem :(


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Naon
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 30 Cze 2010, 18:33  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 25 Kwi 2010, 13:15
Posty: 13
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gorzów Wlkp.

Serwer: Orien
Postacie: Ezron
Opis: Leń 20 poziomu
Płeć: Facet
Lotti, ja grałem RPG swoją podstawową postacią i muszę ci powiedzieć iż, jak trafisz na odpowiednich ludzi to nie ma problemu z utrzymaniem klimatu.

Naenu, o jakiej dokładnie grupie RPGowej myślisz, chodzi mi o przedział lvl i wiek graczy, bo ja zauważyłem że najlepiej się gra RPGowo jak wszyscy zaczynają z w miarę równym poziomem i powiedzmy szczerze w podobnym wieku.
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 30 Cze 2010, 20:28  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
ee.. prepraszam, ze nie na temat, ale co tu wiek ma wogole do rzeczy?? lol
RPG jest od 10 do 100 lat i gra sie jednakowo dobrze z kazdymi rozgarnietymi ludzmi


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Naenu
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 30 Cze 2010, 20:48  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 30 Cze 2010, 12:56
Posty: 3
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Kobieta
Cytuj:
Naenu, o jakiej dokładnie grupie RPGowej myślisz, chodzi mi o przedział lvl i wiek graczy, bo ja zauważyłem że najlepiej się gra RPGowo jak wszyscy zaczynają z w miarę równym poziomem i powiedzmy szczerze w podobnym wieku.

Póki co mamy 6 i 7 poziomy, wiek nie wydaje mi się by odgrywał aż tak dużą rolę, w końcu najważniejsze ma być wcielanie się w swoją postać.

Stworzyliśmy już własną gildię, zobaczymy jak to będzie wyglądać i czy znajdą się jacyś chętni, miło by było przynajmniej od czasu do czasu zebrać jakąś większą drużynę. Gdyby ktoś był naprawdę zainteresowany wystarczy dać znać tu czy też w grze, codziennie po 18 (Naenu i Bjornvil).
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 02 Lip 2010, 22:55  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Naenu napisał(a):
Cytuj:
Naenu, o jakiej dokładnie grupie RPGowej myślisz, chodzi mi o przedział lvl i wiek graczy, bo ja zauważyłem że najlepiej się gra RPGowo jak wszyscy zaczynają z w miarę równym poziomem i powiedzmy szczerze w podobnym wieku.

Póki co mamy 6 i 7 poziomy, wiek nie wydaje mi się by odgrywał aż tak dużą rolę, w końcu najważniejsze ma być wcielanie się w swoją postać.

Stworzyliśmy już własną gildię, zobaczymy jak to będzie wyglądać i czy znajdą się jacyś chętni, miło by było przynajmniej od czasu do czasu zebrać jakąś większą drużynę. Gdyby ktoś był naprawdę zainteresowany wystarczy dać znać tu czy też w grze, codziennie po 18 (Naenu i Bjornvil).

No i chyba znów mnie będą szykanować, że nie ma mnie online w Gildii :P. Jak do Was nie dołączę czymś w końcu, to się zdziwię.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 04 Lip 2010, 00:39  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
Sarr napisał(a):
Wiem, że przynajmniej Shagh i chyba Brillin też to lubią, ale pewnie jest nas dużo więcej. Kiedyś jak grał Novydt, to ciągle tak graliśmy.


Tak zgadza się lubię taką rozrywkę i głównie dlatego gram w DDO :) (Brillin to moja postać jak coś) a i szkoda że Novydt już nie gra, brakuje mi jego krasnoluda :brodacz:

Owczy napisał(a):
Ja nie znam i powiem, że ddo średnio się nadaje na odgrywanie ról. MMo w ogóle są ciężkie do tego typu zabawy, prznajmniej w mojej opinii. Nic nie zastapi karty postaci kostek i podręcznika w ręce


może i nadaje się średnio, ale gra się naprawdę fajnie, choć tak jak napisał Sarr lajt-rpg się sprawdza z full będzie raczej ciężko bo to nie ten klimat, a i zgodze się że najlepsza zabawa jest na normalnej sesji RPG :kól:

Naenu napisał(a):
Stworzyliśmy już własną gildię, zobaczymy jak to będzie wyglądać i czy znajdą się jacyś chętni, miło by było przynajmniej od czasu do czasu zebrać jakąś większą drużynę. Gdyby ktoś był naprawdę zainteresowany wystarczy dać znać tu czy też w grze, codziennie po 18 (Naenu i Bjornvil).


przyjąłem do wiadomości, myślę że się z czasem odezwę jakąś postacią, już jesteście na mojej liście friendsów ;)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Naenu
Offline
 Temat postu: Re: Gildia RPG na Cannith
PostWysłany: 05 Lip 2010, 08:55  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 30 Cze 2010, 12:56
Posty: 3
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Kobieta
Chyba jednak nic z tego nie będzie, do tej pory odezwała się tylko jedna osoba a granie w 2-3 + od czasu do czasu czyjś alt to nie to samo co pełne grupy. Żeby jeszcze grać 1h dziennie to może by się to mogło jakoś ciągnąć, ale przy 4-8 godzin na dzień to z czasem się nudzi i żeby robić jakieś lepsze zadania w większych grupach i tak trzeba dołączać do przypadkowych drużyn gdzie nie ma mowy o żadnym rpg. Tak więc pójdziemy za pierwszymi radami i dojdziemy do jakiejś większej gildii, zawsze to łatwiej coś zorganizować.
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|