Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 08 Gru 2019, 00:23 Obecny czas: 08 Gru 2019, 00:23

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
yoori
 Temat postu: [Cannith] The Doom Brigade
PostWysłany: 16 Lip 2010, 16:49  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Favor: Neutralny
Witam,

Chciałbym przedstawić Wam Gildię The Doom Brigade. Jest to gildia wielonarodowa i nie ma zbyt wielu Polaków, ja w każdym razie jeszcze ich nie znalazłem. Poszukujemy właśnie ludzi z Europy (część ludzi odeszła, żeby założyć własną gildię), żeby o każdej porze można było znaleźć członków gildii online.

Charakter gildii można określić trzema cechami casual, non-zerging i lite roleplaying. Jedank najważniejszą jest non-zerging, w czasie questów staramy się nie "biec", żeby jak najszybciej skończyć(chyba, że wszyscy robili już ten quest i wyrażą zgodę), każdy pomysł, jak pokonać bossa, obejść pułapkę, lub po prostu zrobić quest inaczej niż wszyscy, jest brany pod uwagę. Staramy się tworzyć grupę, a nie zbiorowisko jednostek. W party staramy się też pozostawać IC, chociaż nie jest to obowiązkowe chyba, że tak zostało ustalone przez party.

Posiadamy w gildii także grupę permadeath, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeśli kogoś interesuje taki styl gry to zapraszam na http://www.thedoombrigade.eu, gdzie możecie się zapoznać z regulaminem gildii i złożyć podanie.

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej lub znaleźć oficera w sprawie rekrutacji, może wysłać mi wiadomość w grze(ostatnio najczęściej jako Walgold Rubymace).

Pozdrawiam i zachęcam do składania podań w końcu im nas więcej, tym lepiej.

DarQ Soul
 Temat postu: Re: The Doom Brigade na Cannith
PostWysłany: 16 Lip 2010, 22:03  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Favor: Dostrzeżony

Serwer: Khyber
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Powiem tak - Gdybym mial grac na Cannith z pewnoscia wybral bym twoja gildie. To co do mnie przemawia to ,ze moga do niej dolaczyc wszyscy , no i wasza stronka ( nie jest tak gowniana jak reszta ......tzn szablonowo). Widac ze wniesliscie duzo serca i wysilku w tworzenie tej gildii. Za to Cie , Was szanuje. Moze kiedys zmienie server ...... :lol2:

Image Image

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość