Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 00:18


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Nox
Offline
 Temat postu: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 04 Sie 2010, 09:45  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
No i stało się, po długich obietnicach wreszcie biorę się za organizację wspólnych raidów dla nas :) No ale po koleji - ja osobiście z packów z raidami posiadam Ruins of Gianthold, Vale of Twilight oraz Demon Sands no i dochodzi do tego jeszcze darmowy Tempest Spine ;) Oczywiście to nie wszystkie packi z raidami ale to nie szkodzi, ktoś inny może przejąć prowadzenie innych.

A teraz bardzo ważna sprawa, powód dlaczego założyłem właśnie taki temat - trzeba ustalić/uzgodnić wspólne terminy dla naszych raidów tak by każdy mógł zarezerwować sobie czas na taki raid we wspólnym gronie no i aby nie było problemów z timerami raidów. Dlatego jest to temat do dyskusji o sensie takiej inicjatywy no i o ewentualnych terminach. Jeżeli pomysł się spodoba to zamieszczę tematy do każdego raidu z osobna.

P.S. ja na razie jestem sflagowany tylko na GH raid, na tempesta nie trzeba, na Hox'a, VoD'a i Subbteranne też nie

P.S. 2 podziękowania dla Inhisa który swoim dzisiejszym postem pogonił mnie do organizacji tego ^^


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 04 Sie 2010, 13:02  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Mi pasuje każdy dzień tygodnia tak samo (w weekendy też czasem pracuje po 12h). Póki co mogę zaproponować postacie lowlvl bo po reinkarnacji nie mam nic na 20 :) wiz8/rog2 i clerick10 do tempesta. Teraz ciągnę klera więc za jakiś czas będzie się nadawał na gh i sandy.

Co do Twojego drugiego PS to fajnie, że załapałeś tak naprawdę o co chodzi w mojej wypowiedzi ;) A tak poważnie to nie miałem zamiaru nic nikomu rozkazywać... No chyba, że potrzebujecie osoby, która powie co trzeba jeszcze zrobić to mogę podać kilka najistotniejszych elementów z konkretami :P
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 05 Sie 2010, 01:05  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Nox napisał(a):
P.S. ja na razie jestem sflagowany tylko na GH raid, na tempesta nie trzeba, na Hox'a, VoD'a i Subbteranne też nie


To trzeba cię oflagować na DQ. Nie jest to takie trudne, możemy pewnie znowu we dwóch sobie poradzić jak z GH. :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 05 Sie 2010, 14:54  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Wydaje mi się, że dni tygodnia przyporządkowane do rajdów trzeba będzie ustalić odgórnie. Kombinować będziemy tylko z godzinami. Trzeba będzie też trochę do doorganizować. Po pierwsze info w powitaniu o najbliższym rajdzie + informacje, że wszelkie dodatkowe wątpliwości u oficera bądź na forum (np czy/jak się oflagować i czy ktoś w tym pomoże itp). Po drugie pomóc się ludziom oflagować - może zrobić kolejny temat gdzie każdy kto ma określonego packa i odpowiednią postać ale nie jest oflagowany mógłby się wpisać.
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 05 Sie 2010, 20:34  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
@ Inhis

hehe mnie po prostu czasami trzeba "kopnąć w tyłek" bym wreszcie zrobił to co zamierzam od dłuższego czasu ;)

@Hexer

byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

myślałem właśnie nad ustaleniem odgórnie dni tygodnia do danego raidu bo znając nas polaków inaczej się nie dogadamy i nie zbierzemy :lol: temat ten został założony także dlatego aby się dogadać dokładnie co jakiego dnia, a myślę, że Sarr nie będzie miał nic przeciwko i udostępni mi możliwość edycji kalendarza na portalu gdzie mógłbym dodawać te daty :)

Co do tematu Ihnis dobry pomysł - mówisz i masz http://forum.ddopl.com/viewtopic.php?f=50&t=735


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 13 Sie 2010, 23:54  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
stało się! dni tygodnia na raidy wspólne ustalone :) eee znaczy się narzucone z góry ale to inna bajka :mag:

A oto i one:
poniedziałek - Vault of Night
wtorek - Vision of Destruction
środa - Tempest Spine
czwartek - Against the Demon Queen (wraz z właściwym raidem - Zawabii Revenge)
piątek - Hound of Xoriat
sobota - The Shroud
niedziela - The Reavers Fate

na razie tyle, pozostałe raidy także wkrótce zagoszczą w rozpisce ;)

P.S. - sobota i niedziele chodzi mi o te w przyszłym tygodniu od daty zamieszczenia posta
P.S. 2 - kliknij nazwę danej przygody aby przenieść się do tematu poświęconego specjalnie niej ;)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 27 Wrz 2010, 12:06  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
obecna koncepcja raidów może i była dobra, ale niedoskonała, dlatego czas ją troszkę zreorganizować :)

pomysł jest taki aby robić po kilka raidów naraz w jeden dzień, wiem już że pomysł się spodobał i bardziej pasuję większości naszym graczom, przynajmniej tym którzy się wypowiedzieli w trakcie rozmowy na chacie gildijnym :) pozatym pozwoli nam to zaoszczędzić czas bo raz zebrana grupa przejdzie się od razu po każdym raidzie

Zatem moja wstępna propozycja podziału na grupy jest taka:
1. HoX, VoD, Shroud (jeden pack, zatem eliminuje to możliwość że ktoś będzie musiał nagle opuścić grupę gdyż nie ma packa)
2. VoN, Reavers Fate, ADQ (no tutaj to gorzej, poza tym nie wiem czy wszyscy będą zainteresowani każdym z raidów)

Zostają jeszcze inne raidy, wszystko jest zresztą do uzgodnienia czekam na wasze wypowiedzi i propozycje :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Seljuck
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 27 Wrz 2010, 14:24  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 24 Sie 2010, 15:20
Posty: 34
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Ja osobiście jestem za wstawieniem kalendarza... kilka rajdów pod kolej faktycznie może wyeliminować problem z dobraniem drużyny.. ale znowu nie każdy będzie miał ochotę siedzieć 3h i robić rajdy...

Proponowałbym wstawić kalendarz eventów.

Tutaj podaje stronę innego klanu z Sarlony, który prowadzi taki kalendarz. Nie jest on może bardzo rozbudowany.. ale czy musi? W końcu fajnie będzie jak uda się zrobić 1-2 rajdy stricte gildyjne w tygodniu.. a nie co dziennie inny.

http://clanironfist.guildportal.com/Gui ... ID=3043774

Taki kalendarz, z możliwością zapisów byłby dobrym rozwiązaniem. Wykluczyłoby to występowanie timerów, i braku czasu. W końcu można sobie raz na tydzień/miesiąc rozplanować czas tak aby iść na ten jeden rajd z gildią. Ponadto nie trzeba by robić rajdów codziennie.. można ustalić, że w tyg będzie jeden konkretny rajd czysto gildyjny (ew. dla polaków z innych gildii). Kto ma czas ten się zapisuje.. a kto nie ten nie.. daje to możliwość korzystania z rajdów pugowych i tych gildyjnych. A jak ktoś nigdy nie znajdzie czasu na rajd gildyjny to sorry.. znaczy że nie chce z nami rajdować.. :(


Isioviel Jr'eness - Completionist
Seljuck - Legend
Finghin - Legend
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 27 Wrz 2010, 16:45  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
widzisz pseudo kalendarz już mamy - znajduje się na portalu po prawej stronie u góry, zapisywać można się np do tematu na dany raid, ew ozemy zrobic osobny temat do zapisów, jest jeszcze inna opcja proponowana przez Lanne, tyle że za zmianą na kalendarz gildyjny po prostu


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Wspólne raidy - co, gdzie i kiedy?
PostWysłany: 05 Paź 2010, 17:45  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
widzę odzew znikomy czego mogłem się niestety spodziewać cóż ustali się na guild chacie wtedy wznowie ustawianie na kalendarzu (i pomyśli się o podobnym do zaproponowanego przez Andrzeja)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|