Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 16 Kwi 2024, 13:30


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Andrzej
Offline
 Temat postu: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 30 Sie 2010, 13:25  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
Wielu osobom w tej grze brakuje pvp i płynących z niego korzyści choć tryb kooperacji jest naprawdę wspaniały ale w końcu czego nie dało nam Turbine możemy sobie stworzyć sami ;)
Otóż Panie i Panowie przedstawiam wam po raz pierwszy oficjalny turniej gildyjny!
Będzie to turniej drużynowy wraz z nagrodami, finałowa drużyna będzie walczyć między sobą o unikalną nagrodę niespodziankę.

ZASADY:
-w turnieju mogą brać udział postacie tylko i wyłącznie 4 lvl (kto ma veteran status nie będzie miał problemu a kto jeszcze go niema ni będzie miał zbytnich problemów z nabiciem 4lvl i tak)
-obowiązkowe jest wpisowe min 3.000 platyn choć kto chce może dać więcej
-ekwipunek dowolny
-drużyny będą się składać od 4 do 6 osób zależy od ilości osób jaka się zgłosi
-w drużynie może być max 1 healer
-nagrodę otrzymuje tylko drużyny z zajęcie I, II i III miejsca ale to też zależnie od ilości graczy:
*w przypadku jeśli będą 3 drużyny nagrodę otrzymuje tylko ta która uzyska I miejsce 100% sumy składek
*w przypadku jeśli będą 4 drużyny nagrodę otrzymuje te które otrzymają 70% sumy składek, a za II 30% sumy składek
*w przypadku jeśli będą 5 lub ponad drużyn nagrodę otrzymuje te które otrzymają drużyny co obejmą I miejsce 50% sumy składek, II miejsce 30% sumy składek, II miejsce 20% sumy składek
-aby zgłosić się do turnieju należy zapisać się w poście poniżej tematu podając imię swojej postaci oraz klasę
-klasy postaci biorących udział w turnieju muszę być czyste aby uniknąć np. całej drużyny (1fgt3cler)
-zwycięska drużyna będzie walczyć o unikalną nagrodę ( ja ją sponsoruję więc jbc. już jest) osoby z taj drużyny będą walczyć 1vs1 przez 5 minut na arenie kto kogo więcej razy ukatrupi przez 5 min wygrywa zwycięzca walczy z drugim zwycięzcą aż do momentu gdy zostanie tylko jeden (w razie sprzeczki między graczami pojedynek będzie powtarzany a do areny będzie wchodził gracz sędzia co będzie wszystko nadzorował)
-walki między drużynami trwają na arenie przez 15min zwycięża drużyna która zdobędzie więcej kill'ów na konkurencji
-arenie wybierają drużyny po obopólnej zgodzie
-składki wpłacamy przed walką mi Lanne Lloch I'Annah jeśli komuś przeszkadza, że będę skarbnikiem możemy wyznaczyć któregoś z oficerów do tego celu
-zbiórka drużyn pod pokładem statku gildyjnego
-zwycięskiej drużynie ja decyduję kto będzie walczył między kim o główną nagrodę ze względu na to aby walczymy między sobą postacie o porównywalnych szansach na zwycięstwo.

Zapisy będą przyjmowane do czwartku 2 września, składy rozdzielę do godziny 22:00 w piątek 3 września (będą opisane w tym temacie) a Turniej odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00.

Przypominam w postach osoby które chcą wziąć udział turnieju proszę podawać nick postaci, rodzaj klasy postaci i wysokość składki jakiej się chce wpłacić min. 3k platyn...opinie proszę pisać w oddzielnych postach aby nie mieszać.

Jeśli są jakieś niejasności proszę pisać mogłem o paru rzeczach zapomnieć.

Przewidziane są następne edycje Turnieju zobaczymy jak to pójdzie ;)

Zgłaszam również swoją oficjalną kandydaturę:
Drungan Szary (cler4lvl) wpisowe 10.000 platyn

Po zakończeniu turnieju prosiłbym któregoś z moderatorów o skasowanie wszystkich innych postów oprócz tych dwóch pierwszych zw względu na to, że jeśli się uda ogłoszę następny turniej i następne zapisy w innym terminie.


Image


Ostatnio edytowany przez Andrzej 30 Sie 2010, 17:32, edytowano w sumie 5 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Andrzej
Offline
 Temat postu: Re: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 30 Sie 2010, 13:26  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
(Post zarezerwowany na obwieszczenie składów drużyn.)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
BojaR
Offline
 Temat postu: Re: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 30 Sie 2010, 13:33  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 18 Lut 2010, 19:18
Posty: 38
Favor: Neutralny
Fajny pomysł

Powinna istnieć możliwość zgłoszenia do turnieju całych drużyn.
No i pozostaje jeszcze kwestia sprzętu - jak rozumiem dowolny :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Andrzej
Offline
 Temat postu: Re: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 30 Sie 2010, 13:38  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
BojaR napisał(a):
Fajny pomysł

Powinna istnieć możliwość zgłoszenia do turnieju całych drużyn.
No i pozostaje jeszcze kwestia sprzętu - jak rozumiem dowolny :)


Sprzęt oczywiście dowolny a nie chcę aby całe drużyny zgłaszały się do turnieju ze względu na to aby doświadczeni gracze nie walczyli z początkującymi tak będzie zawsze ta szczypta niepewnością postaram się wybrać składy aby każda drużyna miała jak najbardziej równe składy z resztą jak w turnieju weźmie udział 12 osób zrobi się 3 drużyny 4 osobowe zamiast dwóch 6 nie będzie wtedy problemu i niesnasek aby od drużyny 6 osobowej odłączały się dwie postacie do drugiej.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Veruis
Offline
 Temat postu: Re: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 30 Sie 2010, 17:53  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 01 Sie 2010, 18:00
Posty: 17
Favor: Neutralny
Ja chętnie ale... gram na Sarlonie.

Jest możliwość stworzenia postaci na Cannith i dojścia do gildii na czas turnieju? Należę do osób które nie mogą przegapić żadnego pvp.

I czy znalazłby się ktoś z sakiewką wypełnioną platyną po brzegi, by chociaż część ceny zapłacić za mnie :P
Góra
 Profil E-mail  
 
Andrzej
Offline
 Temat postu: Re: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 30 Sie 2010, 17:59  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
Veruis napisał(a):
Ja chętnie ale... gram na Sarlonie.

Jest możliwość stworzenia postaci na Cannith i dojścia do gildii na czas turnieju? Należę do osób które nie mogą przegapić żadnego pvp.

I czy znalazłby się ktoś z sakiewką wypełnioną platyną po brzegi, by chociaż część ceny zapłacić za mnie :P


Jeśli przeniesiesz się na Cannith i zaczniesz robić tą postać do 4lvl i tak w najgorszym wypadku uzbierasz min. 2.000 platyn z racji skrzynek i przedmiotów za koniec misji które większość możesz sprzedać co nie będziesz używał. Poza tym nabijesz sobie TP o ile nie będziesz cały czas ganiał na jednej misji do upadłego nie powinno być problemu ze zdobyciem 100 favor bez względu na to jakie misje będziesz wykonywał (osobiście robiąc postać która miała nabić TP robiąc wszystko po kolei co pierwsze to lepsze gdy zdobywała 100 favor miała 2 czasami 3 lvl) Czy cię przyjmą nie wiem nie mogę się wypowiadać za kadrę rządzącą ale raczej z tym nie powinno być problemu bo turnieje będą następne a skoro lubisz tak pvp mam nadzieje, że na nich również się zjawisz ;)


Image


Ostatnio edytowany przez Andrzej 30 Sie 2010, 18:03, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Cywilek6
Offline
 Temat postu: Re: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 30 Sie 2010, 20:49  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Cze 2010, 17:20
Posty: 11
Favor: Neutralny
chetnie bym sie zglosil Rycerzu kielichow :) ale niestety w ta sobote mam wesele u mojej kuzynki wiec nie bardzo termin mi pasuje ale jak bedziesz przygotowywal kolejna edycje to pisz koniecznie. Ja (Calante) i Tesmera bardzo czesto chodzimy na jakies pvp na arene ale jego narazie tez nie ma powinien wrocic we wrzesniu ale nie wiem dokladnie ktorego.
Góra
 Profil E-mail  
 
Corelion
Offline
 Temat postu: Re: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 01 Wrz 2010, 19:18  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 17 Wrz 2009, 14:31
Posty: 89
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Starogard Gdański

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Chciałbym zgłosić moja kandydaturę na pojedynki:
KLASA: Paladyn 4lvl
IMIĘ: Corelion Latherine
SKŁADKA: 5.000 sztuk platyny


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Andrzej
Offline
 Temat postu: Re: Turniej Złotego Kielicha
PostWysłany: 04 Wrz 2010, 02:11  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
Jeśli do dnia 4.09.2010 godziny 16:00 nie uzbiera się przynajmniej 6 osób turniej zostaje oficjalnie przeniesiony na 18.09.2010 (sobota) a zapisy będą przyjmowane do dnia 17.09.2010. Jeśli turniej się nie odbędzie z powodu braku chętnych prosiłbym moderatora o skasowanie wszystkich postów oprócz dwóch początkowych aby odnowić możliwość zapisów. Postaram się zmodyfikować w takim przypadku zasady oraz znieść limit lvlowy i podzielić turniej na parę wag lekka, średnia i ciężka zależnie od lvlów.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|