Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 03 Maj 2024, 20:09


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 455 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
Morgein
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 11 Gru 2010, 16:52  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Maj 2010, 16:21
Posty: 35
Favor: Neutralny
Dzięki.

Wychodzi na to że sabotują.

Różdżki są zastrzeżone dla niektórych profesji. Jeśli zrobię postać wieloklasową wojownik/tropiciel a różdżka ma ograniczenie "od 3 poziomu" to muszę mieć te 3 poziomy w tropicielu żeby jej używać, czy w sumie 3 poziomy?

I jeszcze jedno. Tropiciel w papierowym D&D 3.5 dostaje atuty walka dwiema broniami i szybki strzał na 2 poziomie nawet jeśli nie spełnia warunków. Tutaj też jest to 2 poziom, czy może szybciej?
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 11 Gru 2010, 21:13  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
tropiciel dostaje te atuty jak w papierówce, na tych samych poziomach nawet jeżeli nie spełnia wymagań więc nic się tu nie zmieniło


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
variatt
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 24 Gru 2010, 09:49  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 06 Gru 2010, 13:49
Posty: 2
Favor: Neutralny
Mam Takie pytanie> O co chodzi z tym festiwalem i po co są festiwal coins? czy można coś mieć w zamian za nie. i gdzie można ewentualnie się ich pozbyć?
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 24 Gru 2010, 10:07  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Monety znajdujesz w skrzyniach, możesz je wymienić u pijanego krasnoluda na ciasteczka :D Najłatwiej znaleźć go w Harbor na dachu tawerny (ta obok portu), po lewej stronie masz drabinę. W innych lokalizacjach będziesz musiał trochę poskakać.

Więcej info tutaj:
http://www.ddo.com/news/787-festivult-is-here

A tutaj masz wszystkie ciasteczka, wystarczy że najedziesz na wybrane by zobaczyć opis:
http://my.ddo.com/festivult_jester/


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Guest
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 02 Sty 2011, 16:06  
Awatar użytkownika

mam parę pytanek może dość banalnych lecz nie dla mnie :-)

1. słyszałem ze można zarobić płatną walutę wcale jej nie kupując, przeczytałem gdzieś tutaj na forum, i mam właśnie pytanie jak się ją zarabia/zdobywa.
2. zdobyłem jakimś sposobem 45pkt tej waluty i nie wiem jak ją zdobyłem co ważniejsze nie wiem jeszcze jak ją wydać, był chyba jakiś quest ze miałem coś kupić ale ten ziomek który miał ten sklepik premiowy już nie chce ze mną gadać :/
3. wiem ze limit postaci wynosi 20lvl ale czy można awansować później na innych klasach tym samym wbijając sobie wyższe lvl już w innej klasie?
4. jestem czarodziejem i mam zwoje che je wpisać do mojej księgi, czy ma ona jakieś ograniczenia, limity pojemności?
5. czy jest coś co na stałe podnosi mi HP lub SP nie chodzi mi tu o przedmioty tylko np.: mikstury po których na stałe mi się zwiększy ich liczba?
6. co otrzymuje za zrobienie questa na wyższym ST stopniu trudności, bo z tego co zauważyłem to tylko XP?
7. czy jest tu coś w stylu depo, albo miejsce gdzie można przetrzymywać przedmioty i nikt inny nie ma do nich dostępu?
8. słyszałem ze jest coś takiego jak 32punnkty budowy zamiast 28, jak można je uzyskać?
9. słyszałem też ze jest tu coś premiowego co umożliwia transport przedmiotów między postaciami, przede wszystkim chodzi mi tu o przedmioty premiowe których nie można nimi handlować a ten bonus podobno na to pozwala czy byście mogli dokładniej coś o tym napisać, czy działa tylko na moje 2 postacie, czy mogę handlować artefaktami z innymi, itp?
10. jestem z kimś w grupie ja mam 2lvl kolega 3lvl czy oznacza to ze jak on wejdzie pierwszy to ja będę walczył z potworami z 3lvl, a jak odwrotnie to on z 2lvl, bo jak się orientuje lvl ma wpływ na potwory z którymi walczymy?


mam jeszcze wiele pytań ale to są podstawowe na które odpowiedzi nie mogłem znaleźć
z góry dziękuje za odpowiedz
Góra
  
 
Moniczka.s
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 02 Sty 2011, 20:08  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Lip 2010, 08:24
Posty: 28
Favor: Neutralny
Masz naprawdę dużo pytań. Pozwól, że odniosę się tylko do niektórych.

3. Jedną postacią możesz uzyskać maksymalnie 20 poziom. Nie zależy to od klas, czyli np. możesz mieć 18 poziomów czarodzieja i 2 złodzieja. Po uzyskaniu tego 20. poziomu możesz inkarnować swoją postać. Zacznie wtedy od 1. poziomu, lecz będzie trochę potężniejsza niż zwykła postać na 1 poziomie.

6. Jeśli robisz zadane o wyższym poziomie od twojego to poz doświadczeniem uzyskujesz wcześniejszy dostęp do lepszych przedmiotów i satysfakcję.

7. Jest bank. Znajduje się on w niektórych miejscach w Stormreach, np. w porcie.

8. 32 punkty możesz kupić za TP. Postacie po inkarnacji mają 34 lub 36 punktów. Drow jest rasą która 32 punkty ma w standardzie.

10. Poziom trudności nie zależy od poziomu postaci tylko od poziomu przygody i stopnia, na którym ją robicie (Normal, Hard).

Miłej gry.
Góra
 Profil E-mail  
 
me0mite
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 03 Sty 2011, 01:22  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 30 Sty 2010, 10:17
Posty: 66
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wwa

Serwer: Hardcore
Opis: Użyszkodnik
Płeć: Facet
@Pitbull

Ad.1 "Walutą", którą można płacić są Turbine Points (TP). Można otrzymać 25 TP za każde pełne 100 Favor przez nas uzbierane.
Więcej dowiesz się tutaj http://ddowiki.com/page/Turbine_Point#E ... ine_Points.
Ad.2 Odpowiedź skąd się biorą masz powyżej. To, że zostało Ci ich 45 jest związanie z "Questem" dla każdej nowej postaci. Po zakupie Old Sully's Grog za 5 TP w DDO Store, wymieniasz u NPC w doku za Rez Cake - swoją drogą całkiem opłacalne.
Ad.3 20 lvl to łaczny maksymalny poziom postaci i nie ważne, czy ma 1, 2 czy 3 klasy.
Ad.4 Sama księga nie ma, ale nie możesz używać wszystkich czarów do niej wpisanych jednocześnie. Możesz jednak je wymieniać/zamieniać w Karczmie lub przy Shrine'ach.
Więcej tutaj http://ddowiki.com/page/Inscribe
Ad.5 Mikstur nie ma, jest jeden feat Draconic Vitality. Dodaje +10hp na stałe i jest nagrodą za favor.
Więcej tutaj http://ddowiki.com/page/Agents_of_Argonnessen
Ad.6 Więcej XP, więcej Favor oraz możliwość wypadnięcia mocniejszych przedmiotów ze skrzyń.
Ad.7 Do tego służą banki, dostępne w większości lokacji (po Korthos) oraz na Guild Shipach o ile zostały zakupione.
Ad.8 Dostęp do 32 pkt buildu uzyskujesz poprzez wykupienie go w DDO Store (spora sumka) lub za zdobycie 1750 Favor. Trzeba zaznaczyć, że druga opcja nie jest możliwa bez wykupienia dodatkowych lokacji.
Ad.9 Chodzi tu o Shared Bank, czyli dodtakowe miejsce w banku, które współdzielą wszystkie postacie na Twoim koncie, na początku 2 poźniej pewnie 4 i więcej ;). Nie da się przez nie "handlować".
Ad.10 Poziom trudności zależy od poziomu przygody i stopnia trudności na jakim do niej wchodzicie. Dodatkowo istnieje zjawisko Difficulty Scalling, które polega na zwiększeniu poziomu trudności w zależności od liczebności i składu drużyny. Zjawisko to zachodzi w większej skali na Normal, w mniejszej na Hard i nie zachodzi (oficjalnie) na Elite, Epic i Raidach.
Więcej tutaj http://ddowiki.com/page/Difficulty_Scaling


"There's really no point to getting nervous about something you have no control over."
Góra
 Profil E-mail  
 
Moniczka.s
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 03 Sty 2011, 21:16  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Lip 2010, 08:24
Posty: 28
Favor: Neutralny
Mam pytanie odnośnie Lesser Reincarnation. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam (jest to trochę niejednoznacznie napisane), że tego typu reinkarnacji mogę użyć nie tylko na 20 poziomie?
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 03 Sty 2011, 21:43  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Lesser i Greater na dowolnym poziomie, zostają zachowane wszystkie "zjedzone" tomy, pamiętaj o tym że po użyciu lesser/greater lądujesz na statku (jak veteran status), wszystkie przedmioty które Twoja postać miała na sobie trafiają do inventory więc upewnij się że masz odpowiednio dużo miejsca. Tracisz także swój wygląd, musisz go na nowo wybrać, jak przy tworzeniu postaci.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Guest
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 04 Sty 2011, 19:42  
Awatar użytkownika

dzięki za odpowiedzi

1. lecz nie wiem jeszcze najważniejszego jak się zdobywa favor dzięki któremu mam TB

i jeszcze ważne pytanka
2. czy jest szansa bym na jednym koncie zarabiał favor czyli tb a z drugiego konta wydawał, np.:

3. mam rozumieć ze za każde 100favor otrzymuje 25tb?


i teraz pytanko zupełnie z innej beczki
dlaczego główna strona jest tak słabo opracowana?
np.: nie ma klas ani ras?

dzięki z góry za odpowiedzi
Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 455 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 46  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|