Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 16:00


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 455 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
Kamyker
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 06 Gru 2009, 12:04  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Lis 2009, 22:56
Posty: 410
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Kamyker Fighter 12lvl, Diebot d'Nuke Sorcerer 10 lvl, Urdak TWF 8lvl, Soramo d'Nuke (CCer) 2lvl
Opis: Farmer TP, Lider postów w 2010
Płeć: Facet
Caster Level CHYBA określa, który musisz mieć poziom KLASY MAGICZNEJ, aby użyć danej rzeczy.


:brodacz: Aktualnie nie gram :brodacz:
Zająłem się koszykówką, grafiką 3d i (lekko :p) szkołą.
I słuch po nim zaginął...
Góra
 Profil E-mail  
 
Raclaw
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 06 Gru 2009, 12:07  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 14 Lis 2009, 11:23
Posty: 26
Favor: Neutralny

Serwer: Argonessen
Postacie: Sithrandil, Tankredd, Yatech
Opis: Lider Swords & Machineguns
Płeć: Facet
ale Ranger może używać różdzek z czarami mimo iż tych jeszcze nie może rzucać... np 6 poziomowy Ranger używa rózdżek Cure Serious Wounds
Góra
 Profil E-mail  
 
Kamyker
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 06 Gru 2009, 12:14  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Lis 2009, 22:56
Posty: 410
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Kamyker Fighter 12lvl, Diebot d'Nuke Sorcerer 10 lvl, Urdak TWF 8lvl, Soramo d'Nuke (CCer) 2lvl
Opis: Farmer TP, Lider postów w 2010
Płeć: Facet
Ok KLASY MAGICZNE + RANGER :P


:brodacz: Aktualnie nie gram :brodacz:
Zająłem się koszykówką, grafiką 3d i (lekko :p) szkołą.
I słuch po nim zaginął...
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 06 Gru 2009, 14:43  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Przyjzyj sie dokladnie opisowi rozdzki albo scrolla.Jest tam napisane dla jakich klas jest przeznaczona i wtedy caster level okresla z jakiego poziomu jest czar.Jesli w opisie niema nazwy twojej klasy to jesli masz umiejetnosc UseMagicDevice (lotrzykowie i bardowie maja ) nadal mozesz uzywac ale z % szansa na sukces.
Góra
 Profil E-mail  
 
Rmoahal
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 06 Gru 2009, 22:39  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 06 Gru 2009, 21:04
Posty: 20
Favor: Neutralny
Witam! szukalem ostatnio jakiegos fajnego darmowego MMOrpg, ktory mialby przystepna mechanike i ladna, nienachalna oprawe graficzna(niecierpie koreanskich MMOrpgow z pstrokata-mangowata grafa) przez przypadek trafilem na DDO i powiem szczerze - gra jest
GENIALNA!gram Krasnoludem-Barbarzynca(5lvl, Bastion of the Outlands),gra sie swietnie.Ostatnio uzbieralem troche kasy(w grze;)), i chcialem sobie zakupic jakas fajna medium zbrojke, akurat przechodzilem kolo Domu Aukcyjnego w Harbor, i stwierdzilem:"a co mi tam, zajrze, a nuz bedzie cos fajnego!", patrze... JEST! : Mithral Full Plate Armor +1, to sobie pomyslalem:postawie kase i moze uda mi sie kupic, i tu pojawia sie moje pytanie do kogos kto jest bardziej wykumany
jak taki Dom Aukcyjny dziala.Ogolnie aukcja trwala jakies 8 godzin, wywalilem na to cala swoja kase :shock: , ale niestety owej zbroi nie zakupilem, ktos mnie przebil, i wydaje mi sie ze powinni mi zwrocic zainwestowane fundusze, no chyba ze jest inaczej, to troche sie splukalem :cry:


PS. gram tez na serwerze Cannith, ktos mnie do Was dolaczyl,
za co serdecznie dziekuje! Vungo:Dwarf-Rogue(4lvl)

Pozdrawiam!
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 06 Gru 2009, 23:13  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Jesli bierzesz udzial w aukcji to sprawdzaj pozniej skrzynke pocztowa.Tam pojawiaja sie przedmioty ktore zakupiles, pieniadze ktore wplaciles(bid) a zostalesz przebity na aukcji, pieniadze ktore zyskasz zprzedajac cos , a takze przedmioty ktorych nie sprzedales... uff.. chyba wszystko ;) .Podpowiedzia czy masz cos w skrzynce pocztowej jest ikonka glowy jednorozca pokazujaca sie przy okienku z twarza twojej postaci.
Góra
 Profil E-mail  
 
Rmoahal
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 06 Gru 2009, 23:27  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 06 Gru 2009, 21:04
Posty: 20
Favor: Neutralny
Dzieki Aniol za odpowiedz! czyli te pieniadze ktore postawilem na aukcje zostana mi zwrocone?bo wszedlem przed chwila na poczte i na razie nic nie przyszlo :? .Pozdro!
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 06 Gru 2009, 23:35  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Rmoahal napisał(a):
Dzieki Aniol za odpowiedz! czyli te pieniadze ktore postawilem na aukcje zostana mi zwrocone?bo wszedlem przed chwila na poczte i na razie nic nie przyszlo :? .Pozdro!

Hej! Witamy na DDOpl :).

Co do pytania: aukcje odbiera się przez pocztę, której placówka znajduje się m.in. w Harbor i Marketplace. Sprawdź na mapie gdzie dokładnie. Zostanie Ci zwrócone to, co wpłaciłeś, jeśli aukcji nie wygrałeś. Można także kupować poprzez "Buyout", czyli "Kup Teraz" - wtedy nie licytujesz, a od razu kupujesz w danej cenie.

Wystawiając przedmioty na aukcji, płaci się natomiast opłatę zależną od wartości przedmiotu. Nawet jeśli przedmiot się nie sprzeda, opłata nie jest zwracana wystawiającemu.

"Buyout" można włączyć wystawiając aukcję, ale nie trzeba, nie każdy więc tego używa. Używają głównie Ci, którzy koniecznie chcieli by coś sprzedać i zrobić to jak najszybciej. Czyli większość graczy ;).


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Rmoahal
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 07 Gru 2009, 16:43  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 06 Gru 2009, 21:04
Posty: 20
Favor: Neutralny
Witam!Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz!, juz sie balem ze stracilem ta kase ;) .Mam pytanie odnosnie multiklasowosci, a wiec: mam barba na 5 lvlu i chcialbym wybrac druga klase(Rogue), czy jesli wybiore te druga klase to zmienia mi sie wspolczynniki? np.czy wzrosnie DEX?w koncu Rogue bazuje glownie na zrecznosci, a takiemu barbowi tez by sie przydalo wiecej(bonus do AC), czy bede mogl uzywac umiejestnosci obu klas naraz? np.Sneak Attack bedac barbem?Ogolnie to jestem zielony jesli chodzi o D&D, kiedys gralem pare razy bedac w liceum z kumplami, ale juz nic nie pamietam, moglby mi ktos w przystepny sposob wytlumaczyc rzuty koscmi itp?Z gory dziekuje i pozdrawiam!
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 07 Gru 2009, 18:12  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Jeśli chodzi o Dex tak i nie ^^ Aby dowiedzieć się więcej czytaj to co jest poniżej

Jest kilka poziomów rozwoju naszego bohatera. Wymienie tu 4 z nich:
-statystyki (np. STR, DEX, INT itp) - te z klasą nie są związane, po prostu co 4 poziomy dodajesz sobie jeden punkt do wybranej statystyki
-skille - (po polsku umiejętności) - co poziom dostajemy do rozdysponowania kilka punktów (im więcej INT tym więcej punktów) i rozdzielamy je pomiędzy umiejętności, w zależności do klasy za jeden wydany punkt możemy dostać 1 lub 1/2 punktu umiejętności (np rogue dostanie 1 pkt do rozbrajania pułapek bo to jesgo umiejętność klasowa); należy tez wspomnieć, że niektóre umiejętności nie są dostępne dla niektórych klas
-featy - wybieramy niezależnie od klasy
-eanhatnmentsy - te wybieramy żaleznie od klasy i rasy, i chodź rogue nie da nam dodatkowego DEX'a za darmo to w jego enhantmentrach możemy znaleźć takie które zwiększają DEX'a

To ogólny zarys i pewnie odpowiadając na pytanie stworzyłem 100 nowych ale chyba tak musi być ;)

Co do ataków (te pochodzą z featów) to będziesz je miał nadal
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 455 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 46  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|