Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 06:46


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Thomasso
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 21 Wrz 2010, 16:06  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 21 Wrz 2010, 15:59
Posty: 1
Favor: Neutralny
Witam!

Tomek, Kraków. W DDO gram od niedawna. Na razie testuje gre. Dwie postacie sorc na 2 lev :) (ale build 32p) i pal 4/rog 1 (build 28p). Gram na serwie Khyber (o ile dobrze nazwe pamietam). Postaci to Bashirr Avallon i Shadirra Avallon jakby kto szukal.

Pozdrawiam i do zobaczenia w swiecie Eberronu!

Tomek
Góra
 Profil E-mail  
 
BestiaV
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 01 Paź 2010, 17:17  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 30 Wrz 2010, 22:21
Posty: 4
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Bestiav
Płeć: Facet
Witam, wręcz wstyd było by się nie przywitać.
Chodź wole bezpośrednią rozmowę, uważam iż czat głosowy umila znacznie grę.
Rad jestem uczestniczyć w społeczeństwie, i by nie wyszło ze się przymilam :czacha:
Imię :mysli: jak wiele takich, w sieci wole pozostać anonimowy, wiec zostanmy
przy pseudonimie bestia.
Gram od miesiąca acz przerzuciłem się w pełni na serwer Cannith.
Aktualnie Barbarzyńca lev 3, acz zmienić to się może z czasem, zobaczymy.
Gra samotna złości mnie wręcz, biegłość w języku angielskim pozostawia wiele do życzenia
dlatego ciesze się iż istnieje właśnie polska gildia.
Wiecie kogo szukać, z wielką chęcią zagram w grupie.
Powodzenia w rzeczywistości i w grze.
Kłaniam się.
Góra
 Profil E-mail  
 
Trix
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 03 Paź 2010, 16:12  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 03 Paź 2010, 16:02
Posty: 2
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy jak widać, to mój pierwszy post więc postanowiłem na sam początek napisać coś o sobie. Mam na imię Robert mam 15 lat, w D&D nie gram dużo - szczerze to nawet jeszcze nie zacząłem nawet, dopiero mam okazje włączyć grę po raz pierwszy, ale jak wiadomo lepiej się gra z innymi razem z tego co czytałem to w D&D tym bardziej, no tak krótko o mnie... więc tak jak napisałem na imię mi Robert, mieszkam w Dąbrowie Górniczej, lat mam 15 interesuje się grami komputerowymi, grafiką także komputerową ;) no i jak każdy piętnastolatek dziewczynami :D
mam duże doświadczenie z MMORPG'ami, lecz całkiem innymi niż D&D więc prosił bym o lekkie "szturchnięcie" w dobrą stronę w grze. Może znajdzie się nawet ktoś chętny by przyjąć mnie do guild - wiem że jest mało guild typu "przyjmujemy newbie's" oczywiście umiem coś tam gadać po angielsku, nie jest źle więc jeżeli w guild piszemy po angielsku to nie ma sprawy, jeżeli chodzi o serwery głosowe też mi pasują, lecz niestety nie zawsze mogę gadać.
To chyba tyle... jeżeli byłby ktoś chętny by ze mną zagrać i pomagać (mówię że nie chodzi mi o pomoc materialną ani exp po prostu informacje na temat gry, postaci) proszę pisać na gg 1686797 albo tutaj - na forum, tak jak pisałem postaci jeszcze nie zrobiłem bo nie chciałem zaczynać gry na serwerze którym żaden polak nie gra;)

Pozdrawiam.


" Dum pugnas, victor es "
Góra
 Profil E-mail  
 
Sever
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 02 Lis 2010, 14:16  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 02 Lis 2010, 14:11
Posty: 1
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarlith Blake - klasa Ranger
Płeć: Facet
Witam! Jako nowy user waszego forum, mam nadzieję że zabawię tu na dłużej niż zazwyczaj się to dzieje ;p.
W DDO gram również od niedawna, i sporadycznie, (tzn. nie męczę klawiatury codziennie by wbić kolejny poziom), klimaty D&D bardzo mi odpowiadają, jak również jestem fanem różnorakich RPG-ów i cRPG-ów.
Jak ktoś chciałby pograć z nowym, zielonym i zagubionym w ogromnym świecie DDO graczem, to moja postać: Sarlith Blake . Czeka na wędrowca na serwerze Cannith.

To tyle o mnie, pozdrawiam ;).
Góra
 Profil E-mail  
 
piotr11
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 26 Lis 2010, 23:52  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 26 Lis 2010, 18:28
Posty: 2
Favor: Neutralny
Powitac :)
Mam na imie Piotr wiek ekhm 34 lata, gralem w ddo eu jak jeszcze byl 12 lev max i gra byla platna. Widze że duzo sie zmienilo czy na lepsze czas pokaże. Preferuje gre dla zabawy a nie powergaming.
Na razie mój zaklinacz ma lev 3 jak ktoś jest chetny na spokojne granie to zapraszam, może bedziecie chcieli pobiegać z dziadkiem:)

Pozdrawiam
Piotr

p.s:
Zapomniałem dodać że mój zaklinacz nazywa sie Vendraconis
Góra
 Profil E-mail  
 
Wilk
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 28 Lis 2010, 19:02  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Lis 2010, 18:47
Posty: 13
Favor: Neutralny
Miejscowość: Kościan

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Witam wszystkich :)
Nazywam się Szymon,mam 16 lat i mieszkam w Kościanie(wlkp).Właśnie ściągam DDO żeby zobaczyczyc co się pozmieniało w grze od ostatniej wizyty.Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenie w DDO.
Góra
 Profil E-mail  
 
Natanix222
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 30 Lis 2010, 21:44  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 30 Lis 2010, 15:31
Posty: 2
Favor: Neutralny
Miejscowość: Katowice

Serwer: Hardcore
Postacie: Nazar Wsciekly Topor
Płeć: Facet
Witam Wszystkich :>
Piotrek się zywam 13 wiosen na tym świecie już żyje. Niektórym wiek mój będzie przeszkadzać, lecz mi to nie będzie przeszkadzać :P. No cóż moje 1 mmorpg to było Nostale (Gram Dalej :P) ale o DDO dowiedziałem się mianowicie od znajomego z Left 4 Dead 2 :P. W ErpeGi zwykłe z kumplami pogrywam najczęściej w DD,Neuroshime i Savage Worlds :P.Tyle o mnie. Może jeszcze dosypie o tym że Jestem Z Katowic. ;P


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Ebergar
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 02 Gru 2010, 19:58  
Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 02 Gru 2010, 13:23
Posty: 46
Favor: Neutralny
Miejscowość: Białystok, Stormreach

Serwer: Thelanis
Postacie: Ebergar - Dwarven Cleric, Orien&Cannith
Opis: Spijacz Życia
Płeć: Facet
No no, napisałem tutaj już kilka postów a jakoś przegapiłem ten temat o przywitaniu ;)

Niechaj tradycji stanie się zadość więc przywitanie zacznę "po swojemu"

HAIL HUMANS! (quota krasnoluda z Guild Wars: Eye of the North)

Nazywam się maciej, pochodzę z Podlasia (a konkretnie to z Białegostoku) i aktualnie liczę sobie 20 wiosen. Dawno temu pobrałem sobie DDO ale jakoś nie chciało mi działać -.- rzuciłem więc w diabły całą grę i dalej rąbałem w te swoje kal online, wowy, GW czy inne takie :P Co do środowiska DDO - zarówno świat jak i sam system są mi znane. Posiadam podręczniki do papierowego DnD oraz grę DnD Dragonshard która mnie zaznajomiła z światem Eberron. Po ponownym pobraniu DDO upodobałem sobie moją ulubioną kombinację rasa/klasa czyli krasnolud kapłan (oprócz niego lubię nekromantów, ludzkich lub trupich). Drowy znam z książek R.A.Salvatore'a (przeczytałem i posiadam wszystkie wydane w polsce, nawet Wojnę Pajęczej Królowej która została napisana pod jego patronatem) jednakże te w Eberronie kompletnie nie pasują do znanego przeze mnie stereotypu, temu nie kusi mnie granie nim. No może pograłbym drowim bardem ale tylko ze względu na boost do statystyk, a nie z pobudek 'erpegowych'. To tyle ode mnie :) Dodam tylko że Ebergar Lightbringer, krasnal kleryk rozwija się i ma się dobrze ;)


Motto - "Tak Cię poleczę, że się nie pozbierasz."
Góra
 Profil E-mail  
 
Kosa
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 04 Gru 2010, 01:51  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 04 Gru 2010, 01:41
Posty: 4
Favor: Neutralny
Miejscowość: Radomsko

Serwer: Hardcore
Postacie: Kosu Synodontis
Opis: Moczymorda
Płeć: Facet
Witam wszystkich:)

Na imię mi Daniel, liczę sobie 18 lat pochodzę z woj. Łódzkiego (konkretniej R-sko). Raczej nie lubię mówić dużo o sobie raczej wolę słuchać innych:P Gry MMORPG to większa część mojego życia, choć nie tylko MMO:D Jestem również fanem innych dobrych gier RPG oraz cRPG. Jakiś czas temu grałem w kapitalną grę NWN2 i przyznam że system D&D przykuł moją uwagę. Słyszałem o tej grze również z polecenia, jak narazie zapowiada się nieźle. Podoba mi się forum:) Widzę że można tu o wszystko spytać i nie zostać określony mianem lamusa co mnie bardzo cieszy. Mam nadzieję świetnie się razem z wami bawić...
Góra
 Profil E-mail  
 
Neumark
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 14 Gru 2010, 22:18  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 14 Gru 2010, 22:07
Posty: 20
Favor: Neutralny

Serwer: Cannith
Postacie: Kerych Silvershield, aka Dziki Paladyn, dumny członek Roleplayers of Sarlona.
Opis: Holy Shiny Paladin
Płeć: Facet
Eh heh, dobry wieczór. Jestem tu bardzo nowy, to mój pierwszy post, i nawet nie jestem pewien czy zagoszczę tu dłużej - DnD Online jestem zainteresowany jakoś tak od półtorej godziny - ale co tam:D. Nazywam się Michał, mam to dwadzieścia parę lat i mam nieszczęście mieszkać w Radomiu, choć stamtąd nie pochodzę. Rejestruję się tu gdyż mam nadzieję najpierw wiele dowiedzieć się o, a potem przyłączyć się do tej świetnej gry jaką podobno jest Eberron Unlimited. Jeszcze o mnie usłyszycie, głównie dzięki tematom w stylu "jestem nowy, jak robi się to i to?", których nie poskąpię:D. Mam nadzieję że będzie miło i przyjemnie, i że w ciągu najbliższych tygodnia - dwóch zatopię się w świat Eberronu wyposażony w wiedzę o grze. P.S. Owszem, będę grał paladynem^^.


Detect evil first, smite second and ask questions later.
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|