Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 18:33


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 30 Mar 2010, 19:55  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
tylko co do niektórych oficerów z grupy to trzeba pamiętać, że ich postacie mają inne imiona, ja np. mam swoje postacie wypisane w profilu ale oficera ma tylko Gitsby ;)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 31 Mar 2010, 18:47  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Moje się różnią tylko ilością "s" na końcu więc da się rozpoznać ;)
Góra
 Profil E-mail  
 
Uziel
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 03 Kwi 2010, 21:06  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 03 Kwi 2010, 20:50
Posty: 9
Favor: Neutralny
Miejscowość: Legnica

Serwer: Hardcore
Postacie: Elohai Truthblade
Płeć: Facet
Witam! Skoro mam się przedstawić to zaczynam :noo: Nazywam się Gabriel i pochodzę z Legnicy. Z MMo to miałem stycznośc z LC Metin oraz Nostale ale nie powiem bym był bardzo w nich doświadczony.Natomiast RPG to inna sprawa :)
Oczywiście mam namyśli papierowe RPG gdzie byłem i jestem aktywnym graczem i GM (D&D edycje2,3,3.5;Neuroshima;L5K i wiele innych). Ostatnio czas i życie nie pozwala w pełni skompletować ekipy stąd moje poszukiwania online. Tradycyjne MMO nie za bardzo spełniają moje oczekiwania ale DDO to co innego :-) .
Oprócz mojej oczywistej miłości do RPG to z zainteresowań to anime,filmy, inteligentnr planszówki, muzyka filmowa.
Pozdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
Zellus
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 05 Kwi 2010, 12:42  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 05 Kwi 2010, 11:39
Posty: 3
Favor: Neutralny
Siema! Więc zaczynamy:P
Jestem Przemek i pochodzę z małej wsi w Łódzkiem(Wola Wiązowa). Grałem już w sporo MMO, najdłużej Guild Wars i Tibie(lol). Pozatym interesuję się informatyką(programowanie i webmastering) i japonią(w tym anime i język(tak troszku:P)). Nie miałem jeszcze przyjemności grania w RPG papierowe czy karciane :( zato na kompie uwielbiam serię Gothic(raczej uwielbiałem, to co zrobili z trójką woła o pomstę z nieba, niewspominam tu nawet o dodatku!), The Elder Scrolls(gł. Oblivion). Aha i jesze to zę mam 17 lat:P

Troszę dużo nawiasów wyszło ale niech tam będzie:P Osobiście mam nadzieję zostać tu na dłużej.
Góra
 Profil E-mail  
 
Gratter
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 09:17  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 06 Kwi 2010, 08:45
Posty: 7
Favor: Neutralny
Siemanko! Nazywam się Pawełi bardzo mi się podoba to forum, admin też jest pomysłowy bo nie na każdym tak jest żeby sie przedstawić. Trenuję koszykówkę i gram w MKS START LUBLIN. Gram dobrze w ping ponga i w tenisa ziemnego :P. Mam 13 lat dokladnie kończe w ten piątek :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Adi8780
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 13:51  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Kwi 2010, 05:27
Posty: 17
Favor: Neutralny
Witam.!Nazywam się Adrian w DDO gram od zaledwie paru dni i musze powiedziec,że bardzo mi się ta gra spodobała,wcześniej grałem w takie gry online jak Silkroad(nie polecam,zabotowane jak niewiem co),cabal i troszke metin,jednak nie spędziłem przy nich więcej niż parę godzin,mam nadzieję,że teraz będzie inaczej ;)Tak oprócz tego mam 17 lat i mieszkam niedaleko Łodzi.

Pozdrawiam :D
Góra
 Profil E-mail  
 
lemba89
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 10 Kwi 2010, 10:33  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 10 Kwi 2010, 10:14
Posty: 1
Favor: Neutralny
Witam! Jestem Łukasz, mieszkam w Ustce gre znalazlem na stronie z darmowimi grami MMO gdzie odrazu zassalem ja bo D&D to jest:) i wiadomo o co chodzi xD. Mam nadzieje ze mi sie spodoba dlatego sie nei rozpisuje o sobie tylko zaraz odpalam gre:) Aaa Bardzo lubie pilke nozna i Love FC BARCELONA, visca el barca!!!! pozdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
Kroshgar7
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 14 Kwi 2010, 02:10  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 14 Kwi 2010, 01:48
Posty: 3
Favor: Neutralny
Miejscowość: Łódź

Serwer: Cannith
Postacie: Grondag Ravageous
Opis: konspirator
Płeć: Facet
Witam, witam :) Nazywam się Wiktor, mieszkam w Łodzi. Dopiero rozpocząłem swoją przygodę z DDO, ale jak do tej pory apetyt wzrasta. Erpeguję od ośmiu lat, i wygląda to na zamiłowanie nieuleczalne - praktykę mam w Warhammerze, WoD, Earthdawn, głównie jako MG; wprawdzie w D&D rzadko grywaliśmy ze swoją ekipą, ale po zapoznaniu się z grą połknąłem przynętę i teraz ciężko odkleić się od kompa :)


In hoc signe vinces.
Góra
 Profil E-mail  
 
SiC
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 16 Kwi 2010, 13:15  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 31 Mar 2010, 15:54
Posty: 14
Favor: Neutralny

Serwer: Sarlona
Postacie: Sicker , lvl 11 , barbarian
Opis: stay (SiC!)
Płeć: Facet
Witam wszystkich! no musze przyznac ze w ddo gram jakies 2 tygodnie . udalo mi sie juz wbic nawet 11 lvl ale to forum obczailem niedawno tak ze rowniez chcialem sie przywitac ! o ogolnie w papierowe d&d gralem okolo roku ale to bylo dawno dawno temu :D ogolnie bardzo dlugo gralem np w tibie czy oczywiscie rpg'i na singlu na systemie d&d jak bg2 nwn itd do tego et quake live i warsow! ale kiedy dowiedzialem sie o ddo musialem zagrac :D jak co to server thelanis nick sicker!
Góra
 Profil E-mail  
 
TheLoczek39
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 16 Kwi 2010, 18:44  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 15 Kwi 2010, 15:19
Posty: 1
Favor: Neutralny
Miejscowość: Tychy

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Siema!!!
Nazywam Się Beniamin i pochodze z Tychów .
Grałem już w wiele mmo takie jak Metin2,Nostale,WoW,Lineage][,4Story,LC ale D&D dopiero mnie zadowolił.
Kogo co obchodzi w co ja grałem :noo:
Chciałbym dobrze się bawić i grac z najlepszymi luźmi , czyli POLAKAMI !!!!! :dobranoc:


Siema :D
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|