Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 15 Gru 2019, 20:57 Obecny czas: 15 Gru 2019, 20:57

[ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Gszyz
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 03 Maj 2010, 13:36  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Favor: Neutralny

Serwer: Sarlona
Postacie: Guilin Lighttree
Witajcie
Nazywam się Krzysiek, jestem z Raciborza(Śląskie) System D&D znam już dawno, Ruins of myth drannor, Baldur's Gate'y, Icewind Dale'y, Neverwinter Nights. Swego czasu próbowałem się złapać papierowej wersji D&D ale skończyło sie tylko na planszowej wersji tej gry(swego czasu było wydanie które zapoznawało z zasadami i była do tego plansza, pionki i takie tam duperele)
Kiedyś próbowałem grać w WoWa przez pewien czas ale jakoś mnie nie wciągnął. Znalazłem D&D Online i jakoś tutaj też trafiłem za pomocą naszego dziadka Google.
Czego tu szukam? Mam nadzieje pograć w dobrym towarzystwie rodaków.

Ugicywapih
PostWysłany: 10 Maj 2010, 12:33  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Favor: Dostrzeżony
Witam wszystkich, od wczoraj siedzę na DDOpl, ale w DDO pocinam z większymi przerwami od może pół roku. Z MMO zapoznałem się przez Mu Online, miałem też styczność z WoWem, Runescape, Wurm Online i Archlordem, ale większość czasu w sieci poświęciłem nolifując przy Guild Warsie.
Z DnD jak większość tu obecnych styczność nawiązałem przez Baldur's Gate, ale sama gra jakoś nie przypadła mi do gustu (być może dlatego, że przy magii vanciańskiej i standardowych zasadach DnD mocno magiczna drużyna jest trudna w prowadzeniu, szczególnie na niższych poziomach - a ja zawsze do magów miałem słabość). Mimo tymczasowego zainteresowania NwN 1 i 2, DDO jest pierwszym dedekowym cRPG, który przykuł mnie na dłużej.
Wersję papierową zbieram od jakichś 5-6 lat chyba, w ramach urozmaicenia swojego zbioru systemów RPG. Niestety nie udało mi się w nią nigdy zagrać, z "papierówek" pocinałem głównie w WFRP i moja drużyna niezbyt rwała się do eksperymentów - a teraz w nie mam za bardzo na p&p czasu, przeprowadziłem się też w miejsce dość odludne.
Co do zasady nigdy nie korzystam z templatów, tworząc postać zazwyczaj głowię się wcześniej przez jakieś pół godziny minimum nad tym, jak miałaby ona wyglądać na 20-tym nawet jeśli jest to tylko niepozorny alcik - ze znajomym dysktowaliśmy kiedyś przez ok. miesiąc o dość skomplikowanym buildzie do NwN2 na RDD/blackguarda. Gram po trochu praktycznie wszystkim - support, kler, tank, różne formy DPSa, ale najlepiej czuję się w rolach supportowych. Jeśli trzeba na coś uważać podczas gry ze mną, to na pewno na moje marne poczucie kierunku - gubię się z zastraszającą łatwością. Zdarza mi się też dość często, że muszę skoczyć na chwilę AFK, ale staram się robić to w taki sposób, żeby nie utrudniać gry drużynie.

Edit: Widzę jeszcze w poście nad sobą akapicik który mnie nieco zainspirował... Mianowicie czego tu szukam? Przede wszystkim ciekawych pomysłów i spostrzeżeń dot. mechaniki, buildów i sposobów wykorzystania czarów/otoczenia i czego tam jeszcze. Na pewno mam też nadzieję na nawiązanie nowych znajomości i może ewentualnie lepsze zapoznanie się z questami, których nie mam jeszcze ogranych, ale przede wszystkim po prostu chcę dowiedzieć się jak najwięcej o tym, jak działa gra.

Napsik
PostWysłany: 18 Maj 2010, 00:15  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Witam

Jestem nowym użytkownikiem,zarejestrowałem się ponieważ zainteresowałem się DDO a mam kilka pytań w których mam nadzieje mi pomożecie:)
Grałem w wiele MMORPG więc wyliczać tutaj trochę za dużo by zeszło,w niektóre grałem bardzo długo(jak w L2 czy RFO) a w inne bardzo króciutko(jak np. Cabal).

Nie będę zanudzać obszerniejszymi informacjami na temat mojej osoby więc jeszcze raz 'doberek' :)

Ashur
PostWysłany: 19 Maj 2010, 09:08  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Dzień Dobry!

W realnym życiu nazywam się Marek... Mam 22 lata prowadze małą działalność budowlaną żyje i pracuje w Bielsku-Białej...Z MMORPG mam styczność już chyba 7 rok.... Zaczynałem od Tibi (czasy gdy dominacja ludzi z brakiem kultury jeszcze nie była tak zauważalna), Lineage 2, World of Warcraft,Cabal Online,Mu online,Archlord,Silkroad etc ( nie widze większego go sensu wymieniania wszystkich pozycjii bo nie o to tu chodzi)...
W Świecie Online mówią do mnie Ashur (czyt.Aszur).... gracz z kultura i to chyba wszystko... Z D&D mam stycznosc od premiery BG az po czasy dzisiejsze.... poszukuje graczy ktorzy z checia pograja razem ze mna.. pozdrawiam i zycze milego dnia w ten deszczowy czas

Morgein
PostWysłany: 29 Maj 2010, 17:25  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Witam!
Gram pod nickiem Morgein. Fabularny D&D znam bardzo dobrze. Gra mi się podoba, ale nie wiem jak długo pogram bo bardzo słabo znam angielski. Zadania robię i ogólnie sobie radzę, ale łączenie się w grupy to dla mnie nie do przejścia. Zdaję sobie sprawę, że w pojedynkę wiele moim barbarzyńcą nie zwojuję.

A byłbym zapomniał. Jestem z małej mieściny pod Krakowem. ;)

Sensero
PostWysłany: 01 Cze 2010, 16:54  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Witam wszystkich forumowiczów, cieszę się, że tak wielu polaków gra w DDO. Mam nadzieje, że owe forum nie jest czymś na zasadzie ghost town i gracze są w miarę aktywni.
Jeśli chodzi o mnie to styczność z mmorpg (ale i nie tylko) mam od wielu lat. najdłużej grałem w tytuł Rohan Blood Feud więc ktoś może mnie znać. Przetestowałem każdą F2P o gatunku mmorpg dostepną dla europejczyków [nieistotne w sumie].
Z "papierowym" D&D miałem styczność jeszcze zanim zabrałem się za gry o charakterze multiplayer więc co nieco wiem i mam nadzieję pomoże mi to w DDO.
Teraz studiuję więc między czasie należało by wspierać nałóg, a jako, że obecnie są tylko dwa dobre [w pełnym tego słowa znaczeniu] darmowe tytuły - dochodzi jeszcze do tego kwestia zamiłowania do forgotten realms - padło na DDO.
Ciekawą dla mnie opcją była by jakaś dobra gildia z komunikatorem głosowym, bądź wykorzystująca ten wbudowany w grę ;)
Nie wiem jaki serwer ale nick jak na forum. Imię Kamil i tyle wam narazie starczy ;P See ya in game.

robino
PostWysłany: 18 Cze 2010, 20:40  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Witam!

Imię wywnioskujecie po nicku, mam 21 lat, nie gralem w D&D.

A co do gry: gram na tym serwerze piewszym od góry, tym na a, mam nick asatiri i gram elf rangerem.

Mam pierwszy lvl, bo gram niedługo, i się nie orientuje zbytnio.

Potrzebuję kogoś doświadczonego, kto gra na tym serwerze, pomógł by mi i wytłumaczył gre od podstaw.

Metal&Rock forever!

Moje postacie: Asatiri Thernkor (3lvl monk), Leowulf Thernkor (3lvl fighter, do usunięcia niebawem).

corleonis
PostWysłany: 02 Lip 2010, 07:28  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Miejscowość: Przemyśl

Serwer: Thelanis
Postacie: Reguluss
Witam wszystkich zgromadzonych. :D Mam na imię Natalia i 22 lata na karku. :) Studiuję i mieszkam w przepięknym mieście Przemyśl. W gry MMORPG do tej pory nie grałam, w DDO wciągnął mnie chłopak. Jestem właściwie zielona w DDO, ale jak widać człowiek się całe życie uczy. :) Obecnie jestem 3lvl, a gram piękną i zgrabną elfką wojowniczką. Jeżeli jest ktoś chętny do wspólnej gry to znaleźć mnie można pod nickiem: reguluss na serwerze Thelanis.

zachar
PostWysłany: 03 Lip 2010, 10:04  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

salve!
nazywam się Paweł (potocznie Zachar), mam 25 lat zamieszkuję w Szczecinie ale ze względu na to co robię (aplikacja w KSSiP) często zmuszony jestem bywać w krakowie. W RPGi gram od lat mam dwie stałe ekipy zaczynąliśmy w 96 albo 97 od WH, potem był Cyberpunk stary Władca Pierścieni i w końcu (po premierze Baldur'sGate'a) AD&D a następnie najlepszy system moim zdaniem D&D3E (chwała Mystrze, że DDO opiera się o tę mechanikę a nie o lamerskie DND4E, ale to chyba dlatego, że wówczas za bardzo przypominałoby WoWa). Liznąłem też Neuroshimę, Wiedzmina i Call of Cthulu, ponadto posiadam ale nigdy nie grałem sporo podręczniki do 7th sea, Star Wars d20, Gasnących Słońc i Mutant Chronicles. Lubię literaturę fantasy i SF moje biblie to: Tollkien Sillmarilion i WP, King Mroczna Wieża oraz Herbert Kroniki Diuny, cenię też stare FRy zwłaszcza sagę Drizzta (kiedyś straszny kozak dziś powoli zapomniany, ale polecam fanom DDO "Trylogię Mrocznego Elfa i Trylogię Doliny Lodowego Wichru autorstwa R.A. Salvatore'a, dalsze nowele stopniowo coraz gorsze ;) ). A no i kiedyś (lata 2001-2007) należałem do wielkiego klanu Strażników Relikwii, jeśli są tu jacyś pozdrawiam! xD

Malesuadus
PostWysłany: 10 Lip 2010, 14:08  
Włóczykij

Włóczykij

Witam, Szymon lat 28, Wrocław. 16 lat stażu w rozmaitych RPGach. W DDO gram od jakiegoś pół roku, głównie na Khyberze, obecnie powoli przerzucam się na Cannith, bo widzę że tu znacznie więcej rodaków :)

[ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości