Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 18:18


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Antis
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 18 Sie 2010, 17:11  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 18 Sie 2010, 17:03
Posty: 3
Favor: Neutralny
Mam na imie Arek, mam 16 lat. Witam wszystkich fanow D&D. Ostatnio z nudow przeszedlem Icewind Dale 1+HoW i 2, Baldurs Gate (cala sage) oraz Swiatynie Pierwotnego Zla. Bardzo mnie zacoekawilo DDO i wlasnie mam zamiar to sciagnac ale sa 2 ,,wersje". Chcialem zapytac czy lepiej sciagnac wersje z lepsza rozdzielczoscia itd czy ta zwykla wystarczy. Chcialbym rowniez zeby ktos mi opisal jak sie walczy, poniewaz zauwazylem na filmiku ze ma sie 100% wladze nad postacia podczas walki (w inncy MMO wystarczylo zaznaczyc moba) i zdradzic mi wiecej tajnikow tej gry z gory dziekuje i mam nadzieje ze bedzie sie na milo gralo :). No i ostatnie pytanie: ktory serwer polecacie? :bywaj:
PS: gra jest darmowa? :P
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 19 Sie 2010, 21:49  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
Witaj Arku
Jestem Venninne, mam 25 lat i jestem alkoholiczką... ;)
A tak serio to:
1. Zależy jakiego masz kompa. Jak uciągnie pełnego klienta to ściągaj pełnego, zajmuje tylko 1GB więcej, a graficzka jest miodna i bardzo klimatyczna.
2. Walczy się prosto: zaznaczasz moba (myszką lub TAB) i klikasz lewy przycisk myszy gdziekolwiek na ekranie (lub dusisz E), a skilli i spelli używasz z pasków za pomocą klawiatury lub myszy. Plus bieganie WSADem.
3. Polecam Cannith jeśli jesteś bardzo n00b i chcesz pograć z rodakami. Na Orienie też nie jest źle. Jeśli zaś dobrze znasz angielski to serwer dowolny - na każdym są fajni ludzie.
4. Gra jest darmowa i grając za darmo można mieć wszystko w grze dostępne. Z tym, że za realną kasę jest szybciej i łatwiej.


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
AN
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 22 Sie 2010, 20:15  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 18 Sie 2010, 14:22
Posty: 4
Favor: Neutralny
Witam :)

DDO gram od kilku dni, przywiódł mnie tu nadmiar czasu i zamiłowanie do D&D :) Kilka pozycji D&D mam już za sobą , jak i lata ,,praktyki,, w grach RPG Online ( głównie UO). Mam nadzieję że znajdę tu paru kompanów do wypraw, jak i jakiegoś ,,nauczyciela,, który będzie wspierał mnie radą i doświadczeniem.
Grę dopiero poznaje, lecz jak na grę MMO troszkę doskwiera mi samotność podczas badania i zwiedzania świata. Miło by było, jakby podczas wypraw było się do kogo odezwać. Nie ukrywam że szukam graczy, dla których wszystko jest nowe, i zadziwiające, coby razem odkrywać świat i dzielić trudy podróży :)
Raz wybrałem się z paroma graczami (nawet nie wiem gdzie to było), którzy przelecieli jak strzała przez podziemia, prosto do skrzyni, ledwo nadążałem biec za nimi, nie wspomnę już o braku możliwości zwiedzania i podziwiania lokacji, czy nawet rozbijaniu głupich beczek :) Taka gra niezbyt mi się uśmiecha, wolę bardziej klimatyczne wyprawy, gdzie można pozwiedzać, powalczyć i poerpegować :)
Jeżeli są tu tacy gracze, to proszę o kontakt w grze :) Postać o imieniu Andronik.

Pozdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
Karevos
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 27 Sie 2010, 17:08  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 27 Sie 2010, 17:04
Posty: 1
Favor: Neutralny
Witam. Jestem Grzesiek i mam 21 lat. Jestem fanem D&D a zwłaszcza Forgotten Realms. Gram od niedawna ale DDO mi się bardzo podoba.

W MMO mam spore doświadczenie: WoW, UO, Lineage etc.
Góra
 Profil E-mail  
 
Jerzoo
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 28 Sie 2010, 03:02  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 27 Sie 2010, 00:20
Posty: 2
Favor: Neutralny
Miejscowość: M.

Serwer: Hardcore
Postacie: Mirakala
Płeć: Facet
Yo!
Jestem Jeż. W D&D gram od chyba juz tak 15 lat. W MMO od kilku i choc widzialem sporo tego typu gier, to najdluzej gralwm w WoWa i w EVE.
Niedawno znajomek mi podpowiedzial, ze jest D&D Online, wiec wpadlem zobaczyc co to i jak to sie je. Jak na razie mi smakuje, wiec zostane na dluzej :D
Generalnie czuje sie oniesmielony swiatem przedstawionym i jesli ktos tez dopiero zaczyna to niech mnie w grze zaczepi - gram elfka o imieniu Mirakala.

Pozdro
Jez

[EDIT]: poprawilem literowki :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Dymion_N_S
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 30 Sie 2010, 08:51  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 30 Sie 2010, 07:36
Posty: 7
Favor: Neutralny
To i ja się przywitam.

Mam na imię Damian, lat 37 :) w grach MMO mam raczej małe doświadczenie, zgrywałem do tej pory w Lineage (przez pół roku) w GW (1,5 roku), najdłużej bo 7 lat w Neverwinter na serwerach RP (odgrywanie ról) - to tak pokrótce. O D&D Online słyszałem już wcześniej, ale jakoś nie mogłem się zdecydować, dziś jednak jest dzień w którym zacznę i mam nadzieję, że zostanę przy tej grze przez dłuższy czas.

Pozdrawiam.
Góra
 Profil E-mail  
 
NickolasF
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 02 Wrz 2010, 16:02  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 26 Sie 2010, 08:44
Posty: 4
Favor: Neutralny
Miejscowość: Wa-Wa

Serwer: Argonessen
Postacie: Nickolasf
Płeć: Facet
Witam.Jestem Michał wiosen mam26,Jeśli chodzi o gry RPG to jakaś wiedza u mnie występuje zaczynałem od konsolowych Final Fantasy choć to nie to co D&D.
Próby z innymi MMO były ale bez imponujących wyników,bardziej smakowały mi gry typu Newerwinter Nights do czasu złapania Swiątyni Pierwotnego Zła i podobnych spod znaku D&D teraz w końcu znalazłem MMO dla siebie.Liczę na sporo dobrej zabawy.
Pozdrawiam!
Góra
 Profil E-mail  
 
Ryszard
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 04 Wrz 2010, 12:18  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 21 Cze 2010, 15:23
Posty: 2
Favor: Neutralny
Cześć, mam na imię Sebastian i mam 30 lat. W RPGi gram już 14 lat. Zaczynałem od wersji papierowych. Niestety gry komputerowy przeciągnęły na swoją 'ciemną' stronę zbyt dużo dobrych graczy. Sam jestem nałogowym graczem od wielu lat. MMO zaczynałem od Lineage'a, potem WOW, Warhammer, EVE. Gram w DDO bo jest dobra i za darmo (system TP całkiem do mnie przemawia). Zawsze uważałem, że mechanika D&D bardziej nadaje się na kompa niż na papier.

Mam nadzieje, że te najlepsze przygody jeszcze przed nami :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Grekon
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 08 Wrz 2010, 14:55  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 08 Wrz 2010, 14:45
Posty: 3
Favor: Neutralny
Witam mam na imie Paweł pochdoze z Bydgoszczy zaczelem grac w ta gre od wczoraj szukam pomocy bo nie wiem jak skile sie rozdaje i punkty ogolnie fajna gra sie zapowiada gdybym wiedzial o co chdozi gralem na onion chyba i zmieniam serwer tam gdzie wiecej polakow oczywiscie doradzi mi ktos czy w grze jest wymaksowany lvl ? gralem w takie gry jak Rohan online WoW Lineage 2 i wiele wiele innych
Góra
 Profil E-mail  
 
bhokarala
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 16 Wrz 2010, 01:02  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 15 Wrz 2010, 21:51
Posty: 7
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Kombinuję ;)
Cannith: Rogue, Assassin, 10lvl, bhokarala;
Khyber: Rogue, Master Mechanic (spaprana :p),15lvl, bhokarala
Płeć: Kobieta
Bry wieczór ;) <rozpościera zapaskę w całkiem udatnym dygu>
Baba - z urodzenia i wyboru. :D Wiek? Wystarczy napisać, że od wg cezury wyznaczonej zarówno przez EU jak i USA odpowiednio dojrzała ;P Pasjonatka tańca i ogólnie pięknego ruchu (funky, balet, akrobatyka, gimnastyka artystyczna - skromne pół życia poświęcone na to; och, jeszcze reggeaton, dancehall i zumba - ale to już obecnie), literatury fantasy (Pratchett, Žamboch, Erikson, Wegner, Komuda, Brzezińska, Kossakowska, Ćwiek, Kozak, Hałas, Sapkowski) i klasyki (Reymont, Balzak, Brantôme, Żeromski, Czechow, Tołstoj, Puzo). Piórem macham zawodowo i prywatnie - z ogromną przyjemnością, nie tylko swoją zresztą. Dadzą ciemni bogowie i będzie wola po temu wszystkich zainteresowanych stron, to się pochwalę tym co już popełniłam albo napiszę coś nowego, jak tylko Muzę za giezło przytrzymam :)))
Ponadto:
-z ogromną frajdą wyniuchuję (i rozbrajam) pułapki i ukryte drzwi w DDO
-przyczyniam się do redystrybucji dóbr (Thief 3: Deadly Shadows)
-zapewniam schronienie demonom przy okazji dbając o estetykę wnętrz (wielokrotnie padałam do łóżka z pierwszymi promieniami słońca, obwieszczając z satysfakcją: 'xxx schwytałam, mam już całą ścianę!' Czytaj: dusze demonów wcisnęłam w klejnoty, którymi ozdobiłam swoją twierdzę = The Elder Scrolls III: Morrowind)
-rozdaję klapsy na sali treningowej (Dungeon Keeper I i II)
-popędzam swego 'chopka' na początku i udowadniam wyższość nad innymi narodami (CIVILISATION...chyba all części)
-schlebiam swemu ego (Black&White I i II)
-masakruję świat z pomocą swoich kochanych minionsów (Overlord)
- z pasją zarządzam miastami (Cesarz: Narodziny Państwa Środka)
-i przez blisko 2 lata aktywnie przyczyniałam się do wzrostu ilości radości netto współssaczy z BloodWars (piórem i strategią ;))

Co tam jeszcze? Aha! Parokrotnie z wrodzonej przekory zdarzyło mi się oznajmić, że: "mam w nosie tę szmatkę, za którą się tu wszyscy będą uganiać, chcę sobie postrzelać" (paintball)*; 'zew elfich korzeni' zaspokajam w parku linowym na przykład ;), a temperament...na przykład na żywo dopingując zawodników MMA (btw: ktoś się wybiera w najbliższą sobotę oglądać XIV KSW?) albo na parkiecie. ;)

Jeszcze o DDO:
szukam graczy z Khyber, którzy tak jak ja kochają wczucie się w klimat, chcą podziwiać widoki (a nie li i jedynie gnać przed siebie jakby ich coś goniło), wiedzą o co kaman w zespołowej rozgrywce, skoro się jej już podjęli (bo nie chodzi tylko o wyścig plus wrzaski "Heal me! NOW!!!" przy brzęku toporów), mają poczucie humoru (a nie lamentują, że chcieli inny loot albo strzelają focha, że Rogue "nie rozbroił pułapki na czas" - wtedy kiedy byli 1000km przed nim i po prostu wbiegli całą gromadą prosto na nie, bo po co, pomimo mojego 'stop' się przejmować, nie?). Tak, tak - dzieci Wuja Sama już się popisały. :/ Uczciwie jednak dodam, że z kolei tej samej narodowości ludzie z Pillage People są tymi, za którymi szczerze tęsknię. <salute!> Spokój, takt, humor i rola do odegrania dla każdego członka rajdu. Big respect dla nich. Znajdę wśród krajan podobnych? :) Kilku moich kumpli zaginęło już w świecie LOTRO i/lub WOW, więc....

Miło mi będzie zasilić szeregi polskiej gildii. :)
Wiem, że na tym forum opisane są dwie z Khyber (a jedna z nich na anglojęzycznym forum), ale niestety - obecnie praktycznie nie istnieją (sprawdziłam). Wiem, że prawie wszyscy tu obecni grają na Cannith (może tam założę nowa postać?). Jestem "returning player" (F2P) - po kilkumiesięcznej przerwie chętnie dowiem się od stałych i doświadczonych graczy na co warto zapolować, wysłucham wskazówek współbraci, którzy sami konstruują pułapki i granaty i dowiem się więcej od praktykujących 'kowali' (crafting).

Oki, tyle na początek - dobranoc i do następnego ;) postu.

...już zadręczam w odpowiednim wątku pytaniem o DDO ;)


*ciemni bogowie mają swoiste poczucie humoru, dlatego kiedy zamiast pukać z markera wybrałam się na prawdziwą strzelnicę, to wymarzone Magnum okazało się dla mnie dużo za ciężkie. Dziurawiłam więc tarcze poczciwą CZ-tką.


___________________________

EDIT: Panowie na forum kusili tak umiejętnie, że właśnie się zalogowałam na Cannith :))) Kto chce być ojcem sukcesu i mentorem? ;)

EDIT2: Sama sobie ojcuję i matkuję ;P Ganiam po Khortos ;) Co za radość! Znów poczuć wiatr we włosach, cieszyć się z każdego drobiazgu wypadającego z właśnie rozwalonej pierwszym rapierem beczki...czadowo jest! :)))
Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|