Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 13:35


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 26 Wrz 2009, 15:07  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Z powyższego linka można wyciągnąć:
favor.........TP reward
5................50
25...............25
50...............25
500..............50
1000.............100
2000..............100
3000..............100

Są to TP, które możemy dostać za wyfarmienie favor ale tylko raz na konkretny serwer. O ile 500 ravor to już trochę zabawy to 50 da się zdobyć dość szybko, nie mówiąc o 5 ^^. Myślę, że dobrym pomysłem jest zrobienie po jednej postaci na serwerach na których się nie gra i nazbieranie tego śmiesznego 5 favor. Kolejnym krokiem mogło by być umówienie się w grupie i zrobienie kilku questów na elite by dobić 50 favor w dość szybkim tempie. Mam nadzieję, że nie walnąłem tu żadnych przekłamań ;)
Góra
 Profil E-mail  
 
Skan
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 01 Paź 2009, 15:40  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 01 Paź 2009, 15:01
Posty: 130
Favor: Pomocny

Serwer: Orien
Płeć: Facet
Oprócz rozpiski powyżej, dostaje się też 25 TP za 100 łącznego favor, 200, 400 itp. To tak jakby osobne wynagrodzenie, i co ciekawe - dostaje się je na każdej postaci na tym samym servie. Sprawdzone, przetestowane (i przy okazji straciłem trochę platy zakładając się, że tak nie jest :) ). Dojście do 100 favora to nie jest dużo roboty, więc jak ktoś ma dużo czasu i nie możliwości płacenia, to można farmić w ten sposób.


A rapparee by name and deed
Góra
 Profil  
 
Tekturowy
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 02 Paź 2009, 06:31  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 11 Wrz 2009, 09:48
Posty: 105
Favor: Neutralny
Miejscowość: Loża Szyderców
Ciesząc się resztkami sezonu ogórkowego w pracy skleciłem małe zestawienie questów i mission packów, które ułatwiłoby mi rozplanowanie dojścia do 1750 favor.

Można je też wykorzystać przy planowaniu gry za free. Link - http://www.tnij.to/0ctz

Pominąłem questy dające 0 favor.


Questy i mission packi a favor
Góra
 Profil  
 
Kard
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 09 Paź 2009, 11:13  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 09 Paź 2009, 10:41
Posty: 48
Favor: Neutralny
Mam pytanie odnosnie gry jak i spolecznosci.
Kiedys gralem w DDO online i pytanie, czy nadal moja postac istnieje, piszecie tu, ze gra w jakiejs tam czesci jest free, czy tu jest roznica czy to DDO USA czy Europa?
myslimy z grupa paru osob (10-15) pobawic sie w ta gre i w zwiazku ztym pytanie jak wyglada klan, tzn. na czym polega zabawa w klan w DDO, czy to tylko wspolnych chat czy cos wiecej?
jak wyglada pvp o ile wogole wyglada :) ?
pozdro
Góra
 Profil E-mail  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 09 Paź 2009, 19:54  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
Więc tak gildia jest spora (nie klan). Mamy koło 40 osób (może mniej, może więcej ponieważ niektórzy mają kilka postaci w gildii). Ogólnie zabawa polega na rozmowach, wsparciu (w jakiejkolwiek formie, wiedzy, przedmiotów, ciekawostek), wspólnym wykonywaniu questów (z tym ostatnim nie zawsze się da bo mamy rozstrzał poziomów duży np. postaci 1-4 w tej chwili jest garstka, tak samo jak postaci 9-12 najwięcej ludzi jest w przedziale 5-8).

PvP w DDO nie jest i nigdy nie będzie główną zabawą. Fakt jest opcja walki z innymi graczami (na arenach), jednak nie na tym gra się skupia. Główny aspekt to wykonywanie przygód, siekanie potworów, zdobywanie skarbów etc. tak jak w prawdziwym papierowym D&D. Dlatego też za walki na arenie nie ma żadnych nagród. Ot jest to taki miły dodatek, dlatego nie warto robić builda pvp i pve. Bo głównie są to walki PvE.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 09 Paź 2009, 20:56  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
No i jest roznica miedzy DDO europe (bo to nie my :twisted:i na abonament ) a DDO made in USA (bo to my :twisted: i free w czesci )
Pozatym reszta jak wyzej.
Gramy dla radosci grania ,wykonywania razem qestow,wymiany doswiadczen i takim tam pierdolek nieobowiazujacych proubergamerow ;)
PvP jest w formie zabawy czyli sprawdzenia czy moja postac jest power (a dungeonie pada przy koboldzie ;) )
Góra
 Profil E-mail  
 
Kard
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 11 Paź 2009, 18:40  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 09 Paź 2009, 10:41
Posty: 48
Favor: Neutralny
Anioł napisał(a):
No i jest roznica miedzy DDO europe (bo to nie my :twisted:i na abonament ) a DDO made in USA (bo to my :twisted: i free w czesci )
Pozatym reszta jak wyzej.
Gramy dla radosci grania ,wykonywania razem qestow,wymiany doswiadczen i takim tam pierdolek nieobowiazujacych proubergamerow ;)
PvP jest w formie zabawy czyli sprawdzenia czy moja postac jest power (a dungeonie pada przy koboldzie ;) )

jak gra jest dobra to place ;)
czy jesli bym chcial wbic na server USA, to musze jakas inna wersje sciagnac, czy wystarczy jakas przerobka europejskiej?
Góra
 Profil E-mail  
 
Tekturowy
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 12 Paź 2009, 12:58  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 11 Wrz 2009, 09:48
Posty: 105
Favor: Neutralny
Miejscowość: Loża Szyderców
Kard napisał(a):
czy tu jest roznica czy to DDO USA czy Europa?

W Europie jest płatna DDO: Stormreach, w USA jest kolejny mod (coś w rodzaju dodatku) DDO: Eberron unlimited, w który można pograć za darmo, max poziom jest 20, a nie 16 (a co za tym idzie i więcej lokacji), 2 nowe klasy niedostępne w europie, oraz parę innych rzeczy.


Kard napisał(a):
jak wyglada klan, tzn. na czym polega zabawa w klan w DDO

Chat i tagi przy imieniu. Tylko.

Kard napisał(a):
jak wyglada pvp o ile wogole wyglada :) ?


1) W karczmach masz wyznaczone tereny, na których możesz się prać. W praktyce oznacza to jamę 3 na 3 metry po wejściu do której giniesz z rąk nukera na 20 poziomie.

2) Ustawki party vs party (przy czym party mogą być jednoosobowe), po których przenosicie się na oddzielną arenę i bawicie się w CTF, deatmatch itd. Nie ma żadnego systemu dobierania, rankingów itd.


Questy i mission packi a favor
Góra
 Profil  
 
Kard
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase?)
PostWysłany: 12 Paź 2009, 13:24  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 09 Paź 2009, 10:41
Posty: 48
Favor: Neutralny
dzieki za pomoc :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Ugicywapih
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 10 Maj 2010, 00:51  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 09 Maj 2010, 20:41
Posty: 21
Favor: Dostrzeżony
Inhis napisał(a):
Myślę, że dobrym pomysłem jest zrobienie po jednej postaci na serwerach na których się nie gra i nazbieranie tego śmiesznego 5 favor. Kolejnym krokiem mogło by być umówienie się w grupie i zrobienie kilku questów na elite by dobić 50 favor w dość szybkim tempie. Mam nadzieję, że nie walnąłem tu żadnych przekłamań ;)


Wszystko jak najbardziej słusznie. Do tego każde 100 favora to 25 tp, więc skoro masz już na serwerze alta z 50 favora, to warto IMO od razu go do 100 dociągnąć.
Jest też z tym taka sztuczka - umawiasz się z kilkoma znajomymi (do 6 osób) i (zakładając te 6 osób) pięciu z was zakłada nowe postacie na pierwszym (4 jeśli macie weterana) poziomie. Łączycie się wszyscy w drużynę i koleś, który nie założył nowej postaci po kolei robi na elicie questy za łączną sumę 100 favora (przykładowo całe Korthos bez MP, Bringing the Light, Information is the Key, Garrison's Missing Pack, Haverdasher - 99 favora, wymaga dobicia zrobieniem jakiejś szybkiej solówki). 5 osób dostaje po 25 TP w ciągu jakichś 40 minut, które wymagają od nich minimalnej aktywności, a ten, który questy załatwiał będzie pewnie przez następne 5 runów zbierał favor :).
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|