Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 19:06


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
bartekdobo
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 22 Maj 2010, 08:26  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 22 Maj 2010, 08:16
Posty: 3
Favor: Neutralny
Czy da sie grać w tą grę CAŁKOWICIE za darmo? Tzn. zdobyć 20 level i po jego osiągnieciu jeszcze coś robić ( jakieś raidy darmowe są czy TYLKO płatne? ).
Góra
 Profil E-mail  
 
Kamyker
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 22 Maj 2010, 10:24  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Lis 2009, 22:56
Posty: 410
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Kamyker Fighter 12lvl, Diebot d'Nuke Sorcerer 10 lvl, Urdak TWF 8lvl, Soramo d'Nuke (CCer) 2lvl
Opis: Farmer TP, Lider postów w 2010
Płeć: Facet
Są darmowy Raidy np Tempest Spine 10lvl (można od 8lvl na norm), da się całą grę "przejść" lae trzeba na początku wyfarmić TP na każdym serwerze. Ja polecam kupić troche TP i wtedy jest darmowe premium (szkoda wam 16 zł lol?). I kupuj Adventur Packi tylko na promocjach (teraz jest na Giant Hold, Demon Sands, RR)

Poczytaj: http://www.ddopl.com/mechanika-ddo/punkty-favor.html (są 2 strony)


:brodacz: Aktualnie nie gram :brodacz:
Zająłem się koszykówką, grafiką 3d i (lekko :p) szkołą.
I słuch po nim zaginął...
Góra
 Profil E-mail  
 
bartekdobo
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 22 Maj 2010, 15:38  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 22 Maj 2010, 08:16
Posty: 3
Favor: Neutralny
A da się płacić smsem? Bo problem nie jest taki, że mnie nie stać, czy żałuje 16 zł tylko że nie jestem jeszcze pełnoletni i nie mam kasy na żadnych paypalach ani nie mam karty kredytowej...
Góra
 Profil E-mail  
 
Gardianos
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 22 Maj 2010, 15:56  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 26 Paź 2009, 17:40
Posty: 199
Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Nie da się płacić SMSem. Ale możesz płacić kartą internetową od WBK (nie musisz być pełnoletni). Zamawiasz kartę, robisz przelew (np. na poczcie) na kartę (kwota * kurs $ z wbk +3%) i wsio.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 22 Maj 2010, 16:03  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
da sie grac calkiem za darmo, jak poswiecisz duuuzooo czasu na farmienie TP, czyli punktow, ktorymi sie placi w sklepie. przypuszczam jednak, ze predzej ci sie gra znudzi, niz wyfarmisz odpowiednia ilosc TP, zeby kupic w miare zadowalajaca ilosc Adventure Packow, czyli 3 wieksze, lub 4 mniejsze.

nie mozna placic sms-em. sa tylko dwa sposoby, czyli paypol i karta kredytowa/internetowa. o ile z karta mozesz miec jakis problem (nie koniecznie, bo za zgoda rodzicow mozna ja miec od 13tego roku zycia) to poproszenie rodzicow o przelanie 20 zl na konto paypol nie jest chyba niczym wielkim.

jak obslugiwac sposoby platnosci jest w kilku miejscach na forum, wiec poszukaj sobie.

edit:
kolega Gardianos mnie wyprzedzil :)
i podal alternatywny sposob na karte, wiec jest w czym wybierac


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 22 Maj 2010, 16:06  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
bartekdobo napisał(a):
A da się płacić smsem? Bo problem nie jest taki, że mnie nie stać, czy żałuje 16 zł tylko że nie jestem jeszcze pełnoletni i nie mam kasy na żadnych paypalach ani nie mam karty kredytowej...

Spokojnie pograsz za free tyle, że będziesz zadowolony ;). A jak Ci się spodoba, to wyfarmisz Turbine Points, poznasz na to sposoby w trakcie gry. Najlepiej dołącz do jakiejś gildii, ja polecam naszą DDOpl, bo duża (na Cannith).
W międzyczasie (spokojnie kilka miesięcy) może znajdziesz jakąś możliwość, by coś wykupić, np. jakiś kolega pomoże itp. Myślę, że spokojnie możesz grać i się zbytnio nie martwić.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Kamyker
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 22 Maj 2010, 17:05  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Lis 2009, 22:56
Posty: 410
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Kamyker Fighter 12lvl, Diebot d'Nuke Sorcerer 10 lvl, Urdak TWF 8lvl, Soramo d'Nuke (CCer) 2lvl
Opis: Farmer TP, Lider postów w 2010
Płeć: Facet
Ja w na swoim koncie kupiłem za prawdziwe pieniądze tylko około 350TP bo chciałem mieć premium (2 dodatkowe solty na postaci, bez limitu na kase, bez limitu w Action House), reszte pkt. wyfarmiłem :D, teraz mam GH (kupiłem bez promocji (sigh)), RR, Devil Assult (hehe pomyliło mi się ten quest z pack demon sands xD i bezsensu wydałem 100 TP), dzisiaj wyfarmiłem rase Warfoged :D :D :D, czyli razem wyfarmiłem około 1800-2000 TP :D (zajeło to spooooroo czsu)
Choć farmienie naprawde jest nudne, teraz każdy quest w Harbor i Korthos zna na pamięć (mogę powiedzieć Ci gdzie skręcić bez rzadnej mapy ale z głowy z zamkniętymi oczami :P), pozatym miełm taki okres że ddo mnie się znudziło i nie grałem przez jakoś 2 miesiące czy może 1 (nie pamiętam ale było to nie dawno). Nie tylko farmiłem ale grałem postaciami których jakoś tak z 8 miałem (każda doszła przynajmniej do 5lvl). Teraz zbieram na Demon Sands, potem wszystkie high-lvl adventure pack, potem Monk :D, oczywiście nie będę farmił ale gram normalnie (mój nowy build WF Sorcerer Nuke zaraz będzie na forum).


:brodacz: Aktualnie nie gram :brodacz:
Zająłem się koszykówką, grafiką 3d i (lekko :p) szkołą.
I słuch po nim zaginął...
Góra
 Profil E-mail  
 
KiRi
Offline
 Temat postu: Re: Kilka pytań odnośnie DDO (jak dobrze pograć za małą kase
PostWysłany: 11 Cze 2010, 22:02  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 17 Kwi 2010, 20:26
Posty: 9
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Darkrunner
Płeć: Facet
Gardianos napisał(a):
Nie da się płacić SMSem. Ale możesz płacić kartą internetową od WBK (nie musisz być pełnoletni). Zamawiasz kartę, robisz przelew (np. na poczcie) na kartę (kwota * kurs $ z wbk +3%) i wsio.


Witam. Bez najmniejszego problemu można płacić sms'em, i przy małych ilościach TP różnica w cenie jest znikoma. Po prostu w Store klikasz zakup dowolnej ilości TP, i na dole klikasz 'inne metody płatności' (czy coś w tym stylu). Wszystko śmiga elegancko, płatność zajmuje 30 sekund.
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|