Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 23 Kwi 2024, 20:26


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 26 Wrz 2009, 13:30  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Znów post pod postem ale winien jestem wyjaśnienie. Otóż powodem tego wszystkiego jest jedno wielkie nieporozumienie. Moja dziewczyna miała coś załatwic w banku i przy okazji zamówiła kartę kredytową. Zaznaczyła jednocześnie, że karta ma być wysłana do banku a nie na jej adres zameldowania (100km od nas ^^). Po tygodniu zadzwonili do niej jej rodzicie i powiedzieli, że przyszła jakaś karta. Troche się podirytowałem bo wyraźnie prosiła o wysłanie jej do filii banku obok nas. Nie mniej jednak poprosiła rodziców o przesłanie numerów karty i innych danych. Po otrzymaniu tych danych bezskutecznie próbowałem zapłacić za grę(czego owocem jest ten temat). Rozważyłem różne scenariusze zrywając włosy z głowy. Co się okazało? To nie była ta karta. Do jej rodziców wysłano kartę bankomatową. Dziwny zbieg okoliczności sprawił że karta wygasa w tym miesiącu i nowa została wysłana na adres stałego zameldowania. Po telefonie do banku okazało się, że karta kredytowa już tam czeka. Ostatecznie od wczoraj cieszę się moim drowem sorcererem :)

Jako, że jestem twórcą tego całego zamieszania postanowiłem, że zbiorę fakty dotyczące płatności w ddo o których rozmawialiśmy w pierwszym temacie tego wątku. Jest przyklejony i jeśli ma tak zostać niech nie będzie opowieścia o moim pechu ;)
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 26 Wrz 2009, 14:32  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Inhis napisał(a):
Znów post pod postem ale winien jestem wyjaśnienie. Otóż powodem tego wszystkiego jest jedno wielkie nieporozumienie. Moja dziewczyna miała coś załatwic w banku i przy okazji zamówiła kartę kredytową. Zaznaczyła jednocześnie, że karta ma być wysłana do banku a nie na jej adres zameldowania (100km od nas ^^). Po tygodniu zadzwonili do niej jej rodzicie i powiedzieli, że przyszła jakaś karta. Troche się podirytowałem bo wyraźnie prosiła o wysłanie jej do filii banku obok nas. Nie mniej jednak poprosiła rodziców o przesłanie numerów karty i innych danych. Po otrzymaniu tych danych bezskutecznie próbowałem zapłacić za grę(czego owocem jest ten temat). Rozważyłem różne scenariusze zrywając włosy z głowy. Co się okazało? To nie była ta karta. Do jej rodziców wysłano kartę bankomatową. Dziwny zbieg okoliczności sprawił że karta wygasa w tym miesiącu i nowa została wysłana na adres stałego zameldowania. Po telefonie do banku okazało się, że karta kredytowa już tam czeka. Ostatecznie od wczoraj cieszę się moim drowem sorcererem :)

Jako, że jestem twórcą tego całego zamieszania postanowiłem, że zbiorę fakty dotyczące płatności w ddo o których rozmawialiśmy w pierwszym temacie tego wątku. Jest przyklejony i jeśli ma tak zostać niech nie będzie opowieścia o moim pechu ;)

Dzięki Inhis, bardzo miło z Twojej strony że to napisałeś.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Skan
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 01 Paź 2009, 15:26  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 01 Paź 2009, 15:01
Posty: 130
Favor: Pomocny

Serwer: Orien
Płeć: Facet
Do wymienionych w pierwszym poście kart warto dołączyć jeszcze e-kartę Mbanku:
http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/ ... index.html

Powiązana z kontem pozwala w szybki sposób na przelanie na nią kwoty, zapłacenie, a następnie rozładowanie. Dodatkowo wybiera się walutę w której mają być rozliczane płatności zagraniczne. Można ją zamówić mając tylko podstawowe konto, a koszt utrzymania to 25zł rocznie. Turbine łyka ją bez pytania, i za VIPa na dzień dzisiejszy wychodzi ok 44zł miesięcznie. Też warto dodać, że przy wiązaniu tej karty z Turbine (przy wiązaniu - przed włączaniem VIPa/kupnem punktów), musi się na niej znajdować jakaś kwota - gdy jest goła z 0zł, to Turbine wywali błąd.


A rapparee by name and deed
Góra
 Profil  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 31 Paź 2009, 11:28  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
W mBanku nie trzeba mieć eKarty. Wystarczy zwykła którą otrzymujemy po otworzeniu rachunku. Trzeba tylko zadzwonić na mLinię i ustalić limity transakcji internetowych.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
piksel
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 31 Paź 2009, 13:48  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 31 Paź 2009, 12:43
Posty: 2
Favor: Neutralny
Witam. Jako, że nie mam karty kredytowej, założyłem konto na PayPalu i przelałem tam pieniądze z mojego konta bankowego. Niestety przy próbie zakupu punktów w grze, dostaje informacje, że jest to niemożliwe, gdyż moje konto na PayPal jest niezweryfikowane. Żeby je zweryfikować muszę powiązać z kontem kartę kredytową, której nie mam i tu koło się zamyka. Dodam, że przy próbie powiązania ze zwykłą kartą płatniczą (PKO, mBank) dostaje informację, że karta została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Czy da się jakoś zweryfikować konto PayPal bez powiązywania z kartą kredytową?
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 01 Lis 2009, 01:58  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
piksel napisał(a):
Witam. Jako, że nie mam karty kredytowej, założyłem konto na PayPalu i przelałem tam pieniądze z mojego konta bankowego. Niestety przy próbie zakupu punktów w grze, dostaje informacje, że jest to niemożliwe, gdyż moje konto na PayPal jest niezweryfikowane. Żeby je zweryfikować muszę powiązać z kontem kartę kredytową, której nie mam i tu koło się zamyka. Dodam, że przy próbie powiązania ze zwykłą kartą płatniczą (PKO, mBank) dostaje informację, że karta została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Czy da się jakoś zweryfikować konto PayPal bez powiązywania z kartą kredytową?

Wydaje mi się, że ja weryfikowałem przelewając mała kwotę na konto i potem coś tam wpisując w PayPalu. Czyli bez karty zupełnie, mimo że ją mam. Może jutro poszukam info, ale przede wszystkim Ty tam poszperaj - powinno coś chyba być.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Recca
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 01 Lis 2009, 20:27  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 09 Paź 2009, 14:57
Posty: 277
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Recca, Tiviel, Recster, Tinuvel
Płeć: Facet
Weryfikacja z FAQ paypal:
Cytuj:
Jak powiązać z kontem PayPal i potwierdzić kartę kredytową oraz ile czasu to zajmuje?

Po dodaniu do konta PayPal karty debetowej lub kredytowej system może zażądać jej powiązania z kontem PayPal i potwierdzenia. Aby móc powiązać kartę z kontem PayPal i potwierdzić ją, otrzymasz unikatowy, wygenerowany losowo, czterocyfrowy kod.


Powiązywanie karty z kontem PayPal

1. Zaloguj się do swojego konta PayPal pod adresem https://www.paypal.pl.
2. W polu Lista zadań do wykonania kliknij łącze Powiąż kartę z kontem PayPal i potwierdź ją.
3. Kliknij przycisk Zapisz i kontynuuj.


Kiedy powiązujesz kartę ze swoim kontem PayPal, tym samym autoryzujesz firmę PayPal do obciążenia karty niewielką, jednorazową, zwrotną opłatą. Obok tej opłaty na wyciągu z karty kredytowej widnieć będzie Twój unikatowy, wygenerowany losowo, czterocyfrowy kod. Znajdziesz go w części opisu przedmiotu obok słowa „PAYPAL”. Jeśli masz dostęp do wyciągu z karty kredytowej w trybie online, kod PayPal pojawi się na nim w ciągu kilku dni roboczych, w zależności od wystawcy Twojej karty. Jeśli nie masz dostępu do wyciągu z karty kredytowej w trybie online, musisz zaczekać na wyciąg przesyłany pocztą.


Nie znalazłem innej możliwości weryfikacji konta.
Góra
 Profil  
 
Tekturowy
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 02 Lis 2009, 20:46  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 11 Wrz 2009, 09:48
Posty: 105
Favor: Neutralny
Miejscowość: Loża Szyderców
Tak, ale potrzebujesz JAKIEJKOLWIEK karty kredytowej, więc jeśli taką nie dysponujesz to możesz poprosić znajomego, albo kogoś z rodziny. I tak możesz płacić środkami, które przelejesz na konto paypala (nie obciążając karty), więc tak naprawdę, to potrzebna Ci jest ona tylko do weryfikacji.


Questy i mission packi a favor
Góra
 Profil  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 02 Lis 2009, 23:37  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
Można użyć też każdej karty debetowej z trzema cyferkami na odwrocie. Np. jak w przypadku karty z mbanku.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Aleyou
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 09 Lis 2009, 13:47  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 30 Paź 2009, 02:32
Posty: 114
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Krajalnica/Czarodziejek
Opis: Lider Gildii Czarnego Smoka
Płeć: Facet
Te cyferki to dokładnie CVV Code

Ja jednak wole używać specjalnej karty do internetu, mam pewność że wydam tyle ile chce i ani gr. więcej :)


Aktualnie gram:
Cleryczka, nick: AjLovJu, serwer Cannith
Sorcerer, nick: Czarodziejek, serwer Cannith
Fighter, nick: Krajalnica, serwer Cannith*
Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|