Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 21:13


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Recca
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 19 Sty 2010, 23:40  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 09 Paź 2009, 14:57
Posty: 277
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Recca, Tiviel, Recster, Tinuvel
Płeć: Facet
Hilt napisał(a):
Teraz się chyba trochę zdenerwuje, chciałem bowiem wykupić 1500 punktów. Specjalnie zakładam konto paypal, otwieram możliwości internetowych transakcji na karcie mbanku..

Kupuje w grze punkty, oczywiście przez pay pal.
Oczywiście nie może być już dobrze.. Karta powiazana z pay pal nie podoba sie Turbina (tak jest w pay pal zweryfikowana) wychodzi błąd nr 1. I nie mogę doładować przez Pay Pal swego konta w TP.
Jakieś pomysły co może być nie tak ?


Jeżeli przekazywanie danych do Turbine Ci nie przeszkadza to spróbuj kartą bez pośrednictwa Paypala. Dodaj kartę do konta (https://myaccount.turbine.com/ i powinno wszystko działać (ja tak robię i problemów nie miałem)
Góra
 Profil  
 
Aleyou
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 20 Sty 2010, 07:17  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 30 Paź 2009, 02:32
Posty: 114
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Krajalnica/Czarodziejek
Opis: Lider Gildii Czarnego Smoka
Płeć: Facet
recca napisał(a):

Jeżeli przekazywanie danych do Turbine Ci nie przeszkadza to spróbuj kartą bez pośrednictwa Paypala. Dodaj kartę do konta (https://myaccount.turbine.com/ i powinno wszystko działać (ja tak robię i problemów nie miałem)


Korzystam z tej samej metody przy kupnie vipa, tyle że konto na turbine mam powiązane z bezpieczną kartą, nie tą którą płacę normalnie


Aktualnie gram:
Cleryczka, nick: AjLovJu, serwer Cannith
Sorcerer, nick: Czarodziejek, serwer Cannith
Fighter, nick: Krajalnica, serwer Cannith*
Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Hilt
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 22 Sty 2010, 00:02  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Sty 2010, 23:25
Posty: 26
Favor: Neutralny
Dziękuje za propozycje i chęć pomocy.
Może wydać się to banalne, a nawet głupie, ale uzupełniłem swoje dane w koncie Turbine, nic nie zmieniając odnośnie podawania im karty czy też w koncie pay pal - podziałało.
Chyba nigdy nie zgadnę, co też było nie tak, wszystko jednak wskazuje na to, że spotkamy się niebawem w grze. Moja postać to Vazgrav.

Pozzdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
Kamyker
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 10 Lut 2010, 12:47  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Lis 2009, 22:56
Posty: 410
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Kamyker Fighter 12lvl, Diebot d'Nuke Sorcerer 10 lvl, Urdak TWF 8lvl, Soramo d'Nuke (CCer) 2lvl
Opis: Farmer TP, Lider postów w 2010
Płeć: Facet
Inhis napisał(a):
[url]
http://kartainternetowa.pl/[/url] - karta z WBK (ta niestety dostępna dopiero od listopada)

Proszę o zaktualizowanie informacji i dopisanie czegoś takiego:
Nie wiem czy można przez internet zamówić karte internetową z WBK...
1. Idziemy do BZ WBK i tam pytamy się o karte internetową VISA, powinni dać ją za darmo
2. Wchodzimyna strone: https://www.centrum24.pl/kartainterneto ... index=1823 (albo kartainternetowa.pl i potem rejestracja)
3. Wypełniamy wszystko (jak nie wiecie co wpisać w jakieś pole to zobaczcie: http://static.bzwbk.blue.pl/tv_03.html )
4. Zarejestrowaliście karte, teraz znowu idziecie do BZ WBK i wpłacacie kase (można też przelewem ale to kosztuje 1 zl )
5. Za Vipa płacimy w https://myaccount.turbine.com logujesz się i klikasz Get Unlimited Access.
6. Za Premium płacisz kupując dowolną ilość TP (W grze wchodzimy na DDO Store i klikamy Get more)

3% prowizji za zmiana z zl na $ i CHYBA 1 zl za każdą zapłatę


:brodacz: Aktualnie nie gram :brodacz:
Zająłem się koszykówką, grafiką 3d i (lekko :p) szkołą.
I słuch po nim zaginął...
Góra
 Profil E-mail  
 
Ankalagon
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 22 Cze 2010, 11:15  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 04 Sty 2010, 15:06
Posty: 31
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gród nad Motławą

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Sarr napisał(a):
Inhis napisał(a):
Masakra, klnę dziś przez cały dzień.

Zamówiłem karę kredytową specjalnie dla tej gry. W końcu przyszła (cirrus/maestro), zadowolony chce nią zapłacić, wpisuje wszystko dobrze i dostaje komunikat "* Invalid credit card number. [err: 20083]" (chyba 40 razy sprawdzałem poprawność kodu)... Tę odpowiedź dostaję natychmiast więc raczej nie jest sprawdzana jakaś suma kontrolna, raczej nie ma u mowy o pobieraniu z bazy.

Nie dość, że mają mało opcji płatniczych to jeszcze takie które nie działają. Zdenerwowało mnie to do tego stopnia, że chyba dam sobie spokój z grą... GRRRRRR

Hej!

Nie ma z tym problemu. Załóż sobie konto tutaj: http://www.paypal.pl/pl
Tam dodaj kartę, zweryfikuj, a potem płać w Turbine Store przez PayPal. Dlaczego mogą być ograniczenia? Ano dlatego, że to jest wersja US i Atari może sobie czegoś takiego zażyczyć. Cieszmy się, że nam nie zablokowali tego całkiem, a dali PayPala dla obejścia problemu.

Małe pytanie - gdzie dodawałeś kartę? W Turbine Store w grze, czy w Account Management na stronie?




Hej siema założyłem tydzień temu konto na tej stronce http://www.paypal.pl/pl podpiąłem kartę kredytową (MasterCard) co prawda nie swoją ale cóż życie ja mam tylko debetówke VISA Electron (a przy tym jak pisze w DDO Store to nie ma ile pktów za to i co rusz inna kasa w każdym okienku (to w to się nie bawię) i jak tę MasterCard podpiąłem wszystko cacy wyszła opłata za pkty (6 900 pkt za 49.99$ w tamten wtorek bo promocja była) i teraz czekam i od tego wtorku ciągle piszę oczekująca, więc takie pytko ile to trzeba czekać mniej więcej ktoś pisał że jak z konta to 3-5 dni ja zrobiłem z karty i już 1 tydzień a chciałem się jeszcze na aktualną promocję w DDO Store załapać a ona chyba tylko do czwartku, więc byłbym wdzięczny za info jak to jest z oczekiwaniem w przypadku podpiętej karty i jak ktoś wie to czy z tego konta da się również lifetime membership na LotRO opłacić żebym miał VIPa na stałe jak będzie F2P.
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 23 Cze 2010, 21:16  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Jeśli chodzi o LotRo, to nie mam pojęcia. Najlepiej jakbyś spytał na anglojęzycznym forum w tej sprawie.
Musisz poczekać parę dni nim dostaniesz odpowiedź od nich.

Do co ile kosztuje to tu: http://compendium.ddo.com/wiki/DDO_Store_Guide i http://www.ddo.com/vip


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
Morgein
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 12 Lip 2010, 19:56  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Maj 2010, 16:21
Posty: 35
Favor: Neutralny
Ja kupiłem 1500 turbine points za SMS-a. Przynajmniej tak mi się wydawało. Minęło już kilka godzin i punktów nie doliczyło. Mam SMSa potwierdzającego dokonanie płatności, więc chyba wszystko OK. Ktoś doładowywał w ten sposób? Ile czekaliście na doliczenie TP?
Góra
 Profil E-mail  
 
Akachi
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 12 Lip 2010, 21:01  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 23 Sty 2010, 15:17
Posty: 13
Favor: Neutralny
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Akach - fighter
Margaid - wizzy PM
Damaon - fvs
Virl - tragarz ^^
Opis: PoMiOt ChAoSu^^
Płeć: Facet
Morgein napisał(a):
Ja kupiłem 1500 turbine points za SMS-a. Przynajmniej tak mi się wydawało. Minęło już kilka godzin i punktów nie doliczyło. Mam SMSa potwierdzającego dokonanie płatności, więc chyba wszystko OK. Ktoś doładowywał w ten sposób? Ile czekaliście na doliczenie TP?


Też kupiłem punkty w ten sposób i jeszcze ich nie otrzymałem. Kase z konta pobrało a punktów nie widać :/
Poczekam jakieś dwa dni i trzeba będzie szukać winnych.
Co ciekawe, chwile później wysłałem sms-a za 30 zł (chyba 400 punktów) i doliczyło je bez problemu
Góra
 Profil E-mail  
 
Morgein
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 13 Lip 2010, 20:54  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Maj 2010, 16:21
Posty: 35
Favor: Neutralny
Znalazłem swoje punkty. Na e-mail który podawać musiałem chyba przy rejestracji w DDO przyszło coś takiego

Cytuj:
Your previous payment was less than the cost of your order. Once we receive the remaining amount, an email confirmation will be sent to you. We apologize for the inconvenience.

You have an UltimatePay balance of 1,628 UltimatePoints. You can use this balance to pay for your future UltimatePay orders.

About Your UltimatePay Balance:

* Your previous payment was less than the cost of your order.
* Once we receive the remaining amount, an email confirmation will be sent to you.
* Your balance will be adjusted when we receive your next payment.


No i po założeniu tam konta okazało się, że te 1,628 punktów tam jest, tylko żeby je użyć to trzeba było kupić ultimate game card. Ta kwota starczy do kupienia tylko 10$ (1000 UltimatePoints) a to starcza na 620 TurbinePoints. Pozostałe 628 UltimatePoints leży i się marnuje.

Mam nieodparte wrażenie, że zostałem nabity w butelkę :D
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Płatności
PostWysłany: 13 Lip 2010, 21:04  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Było już o tym na forum, nic nie kupuj, napisz do nich.
viewtopic.php?f=4&t=657&start=20


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|